حجّت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، عصر امروز (چهارشنبه ۱۵ اسفند) در گردهمایی فعّالان جبهه پایداری تهران با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در این بیانیه حدود بیست بار واژه جهاد آمده است؛ جهاد علمی، اخلاقی، فرهنگی.

وی با بیان اینکه انسان اگر مجاهد نباشد به جایی نمی‌رسد، ایستادن پای ولی را اوجب واجبات و واجب‌تر از نماز دانست و تصریح کرد: همین است که باید کارهای دیگر را برای آن تعطیل کرد.

آقاتهرانی با بیان اینکه بزنگاه‌هایی مثل انتخابات، باز در پیش است، عملکرد جریان انقلابی در بزنگاه‌ها را مهم دانست و گفت: بحث من با مدعیان اصلاح‌طلبی و غرب‌گراها نیست؛ بلکه با  اصولگراها است؛ ما کی می‌خواهیم به خودمان بیاییم؟

دبیرکل جبهه پایداری، لزوم شناسایی فرد اصلح را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: اگر من کاندیدا شدم و شما هم کاندیدا شدی، و من دیدم که شما اصلح هستید، خودم باید کنار بروم.

وی با بیان اینکه نباید از اصلح کوتاه بیاییم و باید پای آن بایستیم، خاطرنشان کرد: در روایتی از پیامبر(ص) داریم که اگر دو نفر برای پستی وجود داشت که یکی صالح و دیگری اصلح بود، فرد صالح اگر کنار نرود خائن است.

آقاتهرانی ادامه داد: دوستان نشست‌هایی را برگزار می‌کنند و به فکر آینده هستند. ان‌شاءالله کم‌تر اشتباه کنیم و همگرایی جدی داشته باشیم. کار را با فقها چک می‌کنیم و اشتباهات را اصلاح می‌کنیم. امیدواریم کار ما عبادتی باشد که مزدش را از درگاه الهی دریافت کنیم.

17219

hotnews • دسته‌بندی نشده • 1 سال پیش • dahio.com • 64


دیدگاهتان را بنویسید