به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، جواد کارگران در نشست صمیمی مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل این اداره کل و شهرستان های تابعه، سال ٩٧ برای این اداره کل از نظر اقتصادی سالی بسیار سخت و دشوار بود اما با همت و تلاش پرسنل، این اداره توانست بر همه مشکلات فایق آید.

وی گفت : کسب رتبه اول اوقات فراغت در سطح کشور، کسب رتبه برتر کارگروه توسعه مدیریت در سطح کشور، کسب رتبه سوم شورای فرهنگ عمومی در نه ماهه نخست سال در سطح کشور، کسب رتبه عالی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کسب رتبه نخست بازیگر زن هم استانی در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، کسب جایزه بهترین فیلم بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم «المپیا» یونان توسط هنرمند هم استانی و … را از جمله افتخارات این اداره کل در سال ٩٧ دانست.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب، به حدیث امام رضا “علیه اسلام” اشاره کرد و گفت: امام رضا “علیه اسلام” فرموده اند: “مؤمن، حقیقت ایمان را درک نمی کند مگر آن که ٣ خصلت را دارا باشد: خصلتی از خداوند، که کتمان اسرار افراد باشد، خصلتی از پیغمبر اسلام “صلی الله علیه و آله و سلم” که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتی از ولیّ خدا که صبر و شکیبائی در مقابل شدائد و سختی ها باشد”.

وی در ادامه تصریح کرد: بر ما مسلمانان واجب است که فرمایشات این امام همام را در انجام امور اداری نیز سرلوحه خود قرار دهیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در آخر ضمن قدردانی مجدد از پرسنل این اداه کل، به برخی از انتصابات و تغییرات و تحولات این اداره کل در سالی که گذشت اشاره نمود و گفت: در سال ٩٧ چهارده مقام ارشد کشوری میهمان استان ما بوند که حضور آنان منشأ خدمات خوبی در حوزه های مادی و غیر مادی بود.   

نشست صمیمی مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل این اداره کل و شهرستان های تابعه روز سه شنبه، بیست و یکم اسفندماه جاری برگزار شد.

46

hotnews • دسته‌بندی نشده • 1 سال پیش • dahio.com • 51


دیدگاهتان را بنویسید