به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی صنعت ، معدن وتجارت استان ، سرپرست معاونت صنایع سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گفت:مهم ترین فعالیت هاوخدمات شرکت، طراحی و ساخت تجهیزات و آزمایشگاه های واقعی و مجازی منحصر به فرد و طراحی و ساخت تجهیزات آموزشی صنعتی همگام و همدوش دانش و فناوری روز است.

امین صلابت افزود: ۵۵ نفر از دانش آموختگان دانشگاه های مطرح کشور، محصولات مختلف با فناوری بالا از جمله نرم افزارها و شبیه سازها را برای استفاده در مراکز آموزشی و آزمایشگاهی، تولید می کنند.

وی گفت: این محصولات مجازی در کنار تجهیزات واقعی کار می کنند و برای مثال یک مرکز آزمایشگاهی به جای این که صد میلیون هزینه کند و یک دستگاه سخت افزاری تهیه کند، می تواند یک دستگاه شبیه سازی شده را با یک دهم قیمت خریداری کند که هم صرفه جویی در هزینه است و هم به کاهش آلودگی محیط زیست بسیار کمک می کند.

به گفته وی،شبیه سازی سخت افزارها از مواردی است که در سال های اخیر کشورهای اروپایی روی آن متمرکز شده اند و ما در حال حاضر در این مورد خیلی از آنها عقب نیستیم و حتی یک سری از محصولات ما برای نخستین بار در دنیا ارائه شده و افتخاراتی نیز به دست آورده است.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان تجهیز فرزانه هم گفت: محصولات این شرکت دانش با کیفیت مناسب و با استفاده از مقاوم ترین مصالح، پوشش های محافظتی، مصرف انرژی کم، ایمنی بالا و طراحی مدرن به مشتریان ارائه می‌ شود.

بخوانید:  حجت‌الاسلام زائری: حق وقتی حق است که مورد تایید واحد مرکزی خبر باشد؟

فرزانه پور افزود: از آنجا که این مجموعه همواره خود را ملزم به ارائه محصولاتی باکیفیت، متنوع و قیمت مناسب می داند، موفق به اخذ استاندارد بین‌المللی (Worlddidac) برای نخستین بار در ایران شده، این امر تولید محصولاتی هم رده با تولیدات شرکت های بین المللی را به دنبال داشته و با استقبال بی نظیر مشتریان از محصولات تولیدی این شرکت روبرو شده است.

۴۶

hotnews • دسته‌بندی نشده • 6 ماه پیش • dahio.com • ۱۲۱


دیدگاهتان را بنویسید