کد خبر: 1602674/48

زمان: 19:52
1398/01/16

بازدید: 6,132

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی به مانند همیشه با حضور در استادیوم یادگار امام با شور و شعف خاصی بازی تیمش را کنار هواداران مشاهده کرد.

به گزارش “ورزش‌ سه”،  تراکتور خیال پا پس کشیدن در سر ندارد. شاگردان لیکنز شانه به شانه پرسپولیس می‌برند و می‌خواهند برای اولین بار جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرند.

تراکتور علی‌رغم اینکه روز درخشانی را در یادگار امام پشت سر نگذاشت اما با تک گل ساسان انصاری سه امتیاز شیرین از صنعت نفت آبادان کسب کرد تا از تساوی استقلال بهترین استفاده را کرده و حالا با توجه به نتیجه سپاهان برابر سپاهان، رده دومش را تثبیت و در فاصله دو امتیازی پرسپولیس باشد.

اما محمدرضا زنوزی به مانند همیشه با حضور در استادیوم در کنار دیگر هواداران با استرس خاصی دیدار تراکتورسازی با صنعت نفت را تماشا و برد طاقت فرسایی را تجربه کرد. او که با تدارک تیمی جذاب و پر از ستاره به دنبال قهرمانی و کسب محبوبیت دو چندان در تبریز است، حالا با شور و نگرانی فراوانی مسابقات حساس نیم فصل دوم را از نزدیک پیگیری می‌کند و بسیار امید دارد تا وعده خود به هواداران را تحقق بخشد.

تراکتورسازی در حال حاضر با 49 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته است و با توجه به مسابقات نسبتا راحت آینده‌اش امید زیادی برای کسب عنوان قهرمانی دارد.

hotnewsورزش1 سال پیش • dahio.com • 143


دیدگاهتان را بنویسید