شاهین بیانی کاپیتان باسابقه استقلال دلیل قهرمانی استقلال در نیم فصل اول را صرف فعل خواستن از سوی تک تک اعضای باشگاه دانسته و درباره شرایط این تیم صحبت‌هایی انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

بازی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان را چطور دیدید؟

استقلال یک بازی برتر را به نمایش گذاشت. از هر نظر تیم برتر میدان بود و توانست ۳ گل بزند و می‌توانست به راحتی سه گل دیگر هم بزند.

به نظر شما ضربه زبیر نیک نفس گل شد؟

من در آن لحظه در تلویزیون متوجه نشدم ولی بعداً که تصاویر را که دیدم متوجه شدم توپ داخل دروازه فرود آمده و بعد به بیرون برگشته،  از این قبیل ضربات زیاد زده می‌شود. ولی ما باز هم لطمه نداشتن کمک داور ویدیویی را خوردیم. اگر این بازی مساوی می‌شد و استقلال دو امتیاز از دست می‌داد و  بعد در هفته پایانی با یک یا دو امتیاز اختلاف، قهرمانی از دست می‌رفت چه کسی جواب زحمات این بچه‌ها را میداد؟

به نظر من خوب شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا نماینده‌های ایران را حذف کرد تا مسئولان فدراسیون به خودشان بیایند و لااقل یک مقدار در عمل هم این فوتبال را حرفه ای کنند. حرف زدن خالی که نشد کار.

از بازی استقلال راضی بودید؟

بله. فقط در این بازی چون تیم کمی‌رو به بالا بازی می‌کرد فاصله بین خط هافبک و دفاع کمی‌زیاد شده بود. برای همین چند بار بازیکنان سرعتی نفت فرار کردند که سیاوش یزدانی انصافاً خوب عمل کرد و توانست کار را جمع کند.

حسینی هم دو بار دروازه را نجات داد ولی همیشه این طور نیست. به نظر من دفاع استقلال که اینقدر کم گل خورده و اصلاً نباخته باید مراقب این مسائل باشد.

دور برگشت را چطور پیش بینی می‌کنید؟

به نظرم استقلال باید با همین شیوه در دور برگشت بازی کند. چون اصطلاحاً می‌گویند در دور برگشت دروازه‌ها کوچکتر میشود، بدن‌ها تحلیل می‌رود و امتیازات دست نیافتنی تر می‌شوند. به همین خاطر هر تیمی‌با شیوه استقلال کار کند موفق خواهد شد.

چقدر به قهرمانی استقلال امید دارید؟

تیمی‌که با این شرایط در صدر جدول نیم فصل قرار میگیرد و به هیچ تیمی‌نمی‌بازد نه تنها روحیه خودش را بالا می‌برد بلکه روحیه حریفانش را هم ضعیف می‌کند. شک نکنید در دور برگشت انگیزه حریفان استقلال برای پایین کشیدن این تیم بیشتر می‌شود.

ولی وقتی آنها می‌دانند روبروی تیمی‌بازی می‌کند که گل نمی‌خورد همین به آنها استرس می‌دهد. استقلال باید از این ویژگی استفاده کند و با جمع کردن امتیازات بعد از سال‌ها قهرمانی را به هواداران هدیه بدهد.

بیشتر بخوانید:

hotnewsخبر6 روز پیش • dahio.com • 0

برچسب‌هادیدگاهتان را بنویسیدمطالب پیشنهادی

آنچه درباره کاخ سعدآباد نمی‌دانید

کاخ سعدآباد از آثار تاریخی دیدنی ایران و ایرانی است که اگر آن را ندیده‌اید مجموعه‌ای از شکوه، ظرافت و زیبایی را از خودتان محرم کرده‌اید. این اثر تاریخی از… [...]

ده خودرو پلیس در سریال‌های تلوزیونی

خودروهایی که در سریال‌های تلوزیونی در دست کارگاه‌ها وجود دارد به خوبی در ذهن طرفداران همان مجموعه تلوزیون یمی‌ماند. به‌خصوص اگر از آن دسته آدم‌هایی باشید که به خودرو و… [...]

ده تیک تاکر معروف دنیا

تیک‌تاک از جمله شبکه‌های اجتماعی است که رفته رفته دارد جای خود را در بین طرفداران خود باز می‌کند. تیک تاکرها با خلاقیت خود سعی دارند دنبال‌کنده‌های بیشتری داشته باشند.… [...]

ده فیلم برتر سال ۲۰۲۱ که باید ببینید

مثل همیشه سینما ما را غافلگیر می‌کند. در سال ۲۰۲۱ نیز لیست اثرات برتر سینما با فیلم‌های خوبی می‌درخشد. در این لیست با ده تا از برترین‌های آن، کارگردان، بازیگران… [...]

ده شرکت خودروسازی برتر در جهان

شرکت‌های خودروسازی با رقابت تنگاتنگی که در جهان دارند، روز به روز امکانات هیجان‌انگیزتری را عرضه می‌کنند. خودروهایی با سوخت‌های غیرفسیلی، سرعت‌هایی که به ذهنتان هم خطور نمی‌کند و ظاهری… [...]
ترندها