بخشی از اظهارات او را می خوانید:

*همه دنیا چشم انتظار این بودند که شما مردم به انقلاب پشت پا بزنید و این کار را مبنای خیلی از رفتارها کنند، به همین جهت بعد از 22 بهمن اتفاقی رخ داد که نشان داد چرا مردم ایران باید این فشارهای سخت را تحمل کنند.

* پیروزی‌های بزرگ ما در سوریه نشان دهنده اقتدار ما به برکت خون پاک شهیدان است، اما من تأسف می‌خورم چرا جشن‌های بزرگی در کشور ما برای این پیروزی‌ها گرفته نمی‌شود.

*برخی می‌گویند فقط در یک مورد نمره ما 19.5 است و در تمام امورات 20 بوده‌ایم، اما نمی‌دانم این نمره‌ها را از کجا می‌آورند چرا که نمره‌هایی که مردم به این‌ها می‌دهند، اصلا این نیست.

* اگر به اندازه یهودی‌ها برخی غیرت داشتند، نمی‌گفتند ما انتقام نمی‌گیریم چرا که حتی رژیم اشغالگر قدس نیز بر نیروهای نظامی خود حساس است.

*با این مدلی که شروع کرده‌اند، همه اذعان دارند که فتنه98در حوزه اقتصادی رخ می‌دهد و همه اقشار را درگیر خود می‌کند که این اتفاق نیز با تدبیر و برنامه‌ریزی اتفاق می‌افتد. این مقطع هوشیاری خاصی می‌خواهد که آگاهی را ترویج دهیم و به مردم نشان دهیم که نفوذ در کجا و چه رده‌ای رخ داده است.

* در انرژی هسته‌ای حداقل 20 سال عقب افتاده‌ایم و خسارت‌های مالی بسیار دیده‌ایم اگر در این مقطع تصمیم بگیریم لیبرالیسم را برای یک بار دفن کنیم، قطعا در حوزه‌های مختلف موفق می‌شویم.

یادآور می شود سعیدقاسمی که قول داده بود چنانچه حکم اعدام  فائزه هاشمی اجرا شود وی ریش خود را خواهد تراشید،از این کار استنکاف ورزید.

در محافل سیاسی، حتی در بین اصولگرایان، وی به اظهارات بی سند و منبع شهرت دارد.

17302

17302

hotnewsسایر2 سال پیش • dahio.com • 55


دیدگاهتان را بنویسید