تهیه‌کننده و کارگردان، کریس کلومبوس (Chris Columbus)، فیلم‌سازی‌ست که اخیرا به همکاری با نت فلیکس (Netflix) پرداخته است.  در ادامه خبر با همراه باشید.

کلومبوس و کمپانی‌اش (۱۹۴۲) به اضافه شرکایش یعنی مایکل بارناتان (Michael Barnathan) و مارک رادکلیف (Mark Radcliffe)، برای یک فیلم خانوادگی مناسب تعطیلات به نام The Christmas Chronicles (رویدادنامه کریسمس)، اولین قرارداد چند‌ساله‌ای را با استریمر (streamer) امضا کرده‌اند.

رئیس کمپانی نت فلیکس، اسکات استابر (Scott Stuber) روز چهارشنبه در گزارشی گفت:

کریس خودش را به عنوان فیلم‌سازی متفاوت و همه‌فن حریف اثبات کرده است که کارهایش تمام نسل‌ها، ژانرها و مخاطبان را در بر می‌گیرد. به دنبال موفقیت گسترده The Christmas Chronicles بسیار خوشحالم که می‌توانیم به این ارتباط بسیار سازنده ادامه دهیم و از همکاری با او و شرکایش لذت ببریم. مشتاقانه منتظر مرزهای خلاقانه‌ای هستم که کریس، مایکل، مارک و کمپانی‌شان (۱۹۴۲) قرار است این‌جا در نت فلیکس عرضه کنند.

کلومبوس نیز افزود:

همکاری با نت فلیکس فرصت هیجان‌انگیزی برای کمپانی ماست. خلق محتواهای اورجینال در مقیاس فیلم‌های سینمایی بزرگ این روزها به ندرت در هالیوود اتفاق می‌افتد اما کمپانی نت فلیکس از این لحاظ یک استثنا به شمار می‌رود. آن‌ها خارج از هر نوع تشریفات غیر ضروری به دنبال ایده‌های اورجینال و ساخت فیلم‌های پر محتوا و عمیق هستند. مجریان نت فلیکس افراد برجسته‌ای هستند که بعضی از بزرگ‌ترین فیلم‌سازان جهان مثل مارتین اسکورسز (Martin Scorses) و آلفانسو کارون (Alfonso Cauron) را حمایت کرده‌اند.

در حالی‌که نت فلیکس با سازندگان برنامه‌های تلویزیونی پر‌ سر‌و‌صدایی مثل ریان مورفی (Ryan Murphy)، کنیا باریس (Kenya Barris) و شوندا رایمز (Shonda Rhimes) قراردادهای پر سودی را امضا کرده است، کلومبوس فقط با تعداد کمی از فیلم‌سازان در حال کار کردن است. سازنده Planet of the Apes (سیاره میمون‌ها) یعنی مت ریوز (Matt Reeves)، تهیه‌کننده Transformer (تبدیل‌شوندگان) یعنی لن برویس (Lan Bryce) و تهیه‌کنندگانی مثل اریک نیومن (Eric Newman) و برایان آنکلس (Bryan Unkeless) اولین قراردادهای کاریشان در استریمر بوده است.

بخوانید:  «بی‌حسی موضعی» با حضور باران کوثری کلید خورد

Hollywood Reporter

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت :را هم دوست داشته باشید

نوشته امضای اولین قرارداد کریس کلومبوس با کمپانی نت‌فلیکس اولین بار در آموزش ، سلامت، مطالب سینما و فناوری. پدیدار شد.

hotnewsفرهنگ و هنر5 ماه پیش • dahio.com • ۲۰
0

برچسب‌ها

,


دیدگاهتان را بنویسید