توئیت  ترامپ (پنجشنبه، ۲۱ مارس ۲۰۱۹) دال بر به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر جولان اشغالی و سخنان امروز یکی از ائمه جمعه نامطلع … ولی پرآوازه در ایران، که شایعه هک تلفن ژنرال بنجامین گانتز رقیب اصلی انتخاباتی نتانیاهو به دست ایران را تأئید می‌کند،* برغم جنجال این ماجرا در اسرائیل و متهم شدن نتانیاهو به دروغ‌گویی برای بهره‌برداری انتخاباتی، و احتمال وقوع حوادث مشابه دیگر در روزهای آتی، از اینگونه «امدادهای غیبی»‌ است.

این حوادث نشان می‌دهد که نتانیاهو را باید جدا از پدیده «صهیونیسم» نیز تحلیل کرد به دلیل پیوندهای عمیقش با «مافیای اسرائیل» و مافیای بین‌المللی سرشناسی که فعلاً کمپانی جنی انرژی دیک چنی و روپرت مُرداک و لرد روچیلد و مایکل استینهارت و دیگران یکی از مهم‌ترین جلوه‌های عملکرد آن در خاورمیانه، بویژه در حوضه‌های تازه کشف شده ذخایر گاز در شرق مدیترانه و استخراج نفت و گاز شیل در جولان اشغالی، بشمار می‌رود. همین پیوندهاست که پرونده‌های متعدد فساد مالی را در دستگاه قضایی اسرائیل برای نتانیاهو به ارمغان آورده است.

سخنان آقای علم الهدی، امام جمعه، در نماز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ در مشهد: «طی چند روز گذشته قدرت سایبری کشور توانست اطلاعات گوشی تلفن همراه نامزد نخست وزیری اسرائیل را بیرون بکشد…»

این سخنان آقای علم‌الهدی، که ناشی از القاء مشاوران ایشان است، ضرورت تحقیق درباره این اطرافیان را مورد تأکید جدی قرار می‌دهد. پس از آشوب دی ۱۳۹۶، که از مشهد آغاز شد، اغماض در اینگونه موارد نابخشودنی است.

1717

hotnews • دسته‌بندی نشده • 1 سال پیش • dahio.com • 34


دیدگاهتان را بنویسید