روزنامه خبر ورزشی نوشت: عباس انصاری‌فرد مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس هم مثل همه طرفداران این تیم، از مصاحبه اخیر مهدی رسول‌پناه علیه پروژه‌ای که باعث بازگشت یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس شد، متعجب است. او در این مورد به خبرنگار ما گفت: «فکر می‌کنم مدیران باشگاه هنوز جایگاه خود را نشناخته‌اند زیرا گاهی دیده شده در صحبت کردن هم دچار مشکل می‌شوند و حرف‌هایی می‌زنند که تیم را به هم می‌ریزد. حضور یحیی گل‌محمدی یکی از اتفاقات خوبی بود که بعد از جدایی دو مربی خارجی برای باشگاه رقم خورد و انصافاً این مربی هم توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. حالا اینکه دوستان به یک باره صحبت از شائبه در قرارداد گل‌محمدی می‌کنند! و این حرف‌ها، تیم را به هم می‌ریزد.»

او اضافه کرد: «گل‌محمدی مربی خوشفکر و خوبی است، اما وقتی مدیر باشگاه پرسپولیس می‌گوید قرارداد با باشگاه شهرخودرو شائبه دارد، یعنی این پروژه را زیر سؤال برده و حالا خودش باید پاسخگوی حرف‌هایش باشد. من رسول‌پناه را نمی‌شناسم و با تفکراتش آشنا نیستم به همین خاطر نمی‌دانم به چه چیزی فکر می‌کند، اما کاش در مورد شرایطی که در آن قرار گرفته، حرفه‌ای‌تر رفتار کند. به عقیده من، قرارداد با باشگاه شهرخودرو گره کوری نیست که باز نشود، باید راه حل بهتری برای توافق پیدا کنند نه اینکه کل قرارداد را زیر سؤال ببرند و باعث ناراحتی هواداران شوند. یحیی آنقدر مربی خوب و مؤثری بوده که باشگاه در آن زمان، تصمیم گرفت به هر قیمتی شده، او را به پرسپولیس برگرداند. اگر یحیی جذب نمی‌شد، ممکن بود یک مربی ضعیف‌تر بیاید و شرایط تغییر کند. وقتی گل‌محمدی سرمربی تیم شد، اختلاف پرسپولیس در صدر با تیم‌های دیگر، ۳ امتیاز بود، اما حالا به ۱۰ امتیاز رسیده است. باید به خروجی این قرارداد هم نگاه کنیم و ببینیم چه پولی خرج و چه مربی‌ای جذب شده است.»

از انصاری‌فرد در مورد پیشنهادش برای حل پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ هم پرسیدیم که گفت: «نمی‌دانم این پرونده چه می‌شود، چون به طور کلی این‌طور به نظر می‌رسد که مدیران باشگاه هیچ برنامه‌ای برای توافق با برانکو ندارند. وقتی در چنین شرایطی قرار می‌گیریم، همه چیز زیر سؤال می‌رود و نمی‌دانیم چه خواهد شد. به جای اینکه به فکر کشاندن برانکو به تهران یا قرار گذاشتن با او در کشورهای دیگر و حل مشکل با مذاکره باشند، علیه برانکو در دادگاه CAS شکایت می‌کنند. مشخص است برانکو آن پرونده را می‌بَرد و این شکایت‌ها، نمایش است، اما باز هم کار اشتباه را انجام می‌دهند. باید برانکو را پای میز مذاکره نشاند نه اینکه با او در دادگاه قرار بگذارند. به همین خاطر است که می‌گویم معلوم نیست چه سرنوشتی برای پرونده برانکو پیش می‌آید.»

این مطلب را هم بخوانید: دژاگه همین حرف‌ها را در آلمان می‌زد با او برخورد می‌کردند

43503

hotnewsخبر8 ماه پیش • dahio.com • 2


دیدگاهتان را بنویسید