تیلور شریدان (Taylor Sheridan) نویسنده و کارگردان، برای بازنویسی فیلمنامه‌ی فیلم اقتباسی Without Remorse از روی آثار تام کلنسی (Tom Clancy) انتخاب شد. او در این پروژه با استفانو سولیما (Stefano Sollima) که قبلا در ساخت Sicario: Day of the Soldado «سیکاریو: روز سرباز» با او کار کرده بود دوباره همکاری خواهد کرد. مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) بازی در نقش اصلی این فیلم و احتمالا یک دنباله برای آن را برعهده دارد. داستان این فیلم از روی سری رمان‌های Rainbow Six «رینبو سیکس» اقتباس شده است. در ادامه خبر با همراه باشید.

جردن قرار است در این فیلم نقش جان کلارک را بازی کند، که شخصیتی تقریبا ثابت در رمان‌های کلنسی است. کلارک عضو سابق نیروی دریایی است که به مامور ویژه‌ی CIA تبدیل می‌شود. او در ابتدا شخصیتی ثانویه بود که به جک رایان در ماموریت‌هایش کمک می‌کرد اما در رمان Without Remorse به شخصیت اصلی تبدیل شد و داستان سرگذشت او هم مورد توجه قرار گرفت.

جان کلارک در چندین رمان تام کلنسی حضور داشته که اولین آن‌ها رمان کاردینال کرملین (The Cardinal of the Kremlin) در سال ۱۹۸۸ بود. او در آن رمان به عنوان نسخه‌ای تاریک از جک رایان معرفی شد که همیشه در ماموریت است و قوانین خاص خودش را دارد. این شخصیت قبلا توسط ویلم دفو (Willem Dafoe) در فیلم Clear and Present Danger «تهدید فوری و آشکار» در مقابل هریسون فورد (Harrison Ford) در نقش جک رایان و توسط لیو شرایبر (Liev Schreiber) در فیلم The Sum of All Fears «مجموع همه ترس‌ها» در مقابل بن افلک بازی شده است.

بخوانید:  نمایش رایگان فیلم های سینمایی در رباط کریم

Comingsoon

شاید مقاله های دیگر وب سایت :را هم دوست داشته باشید

hotnewsفرهنگ و هنر5 ماه پیش • dahio.com • ۱۸


دیدگاهتان را بنویسید