سرهنگ کارآگاه “قاسم دستخال” گفت: سی ام فروردین یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت اموال منزلش توسط ۳ سارق زورگیر با استفاده از سلاح سرد و بستن دست و پای ساکنان منزل اعلام شکایت کرد.

وی بیان کرد: با ثبت اظهارات شاکی، پرونده تشکیل شده و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۲۴ قلهک با دستور معاون ارجاع دادسرای ناحیه ۳۴ تهران به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع و در اختیار تیم مبارزه با سرقت پایگاه قرار گرفت.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: محتویات پرونده حاکی از آن بود، ۳ مرد با یک دستگاه موتورسیکلت وارد منزل شاکی در حوالی خیابان دروس شده و پس از سرقت با همان وسیله نقلیه از محل گریختند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی از صحنه جرم تعدادی سربرگ یکی از نهادهای دولتی به عنوان اولین سرنخ از سارقان در محل یافت شد، در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد سارقان با مراجعه به مراکز خرید و خود پرداز بانک، وجوه داخل کارت‌ها را برداشت کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات میدانی تصویر واضح ۲ تن از سارقان به دست آمد و در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که سارقان سابقه دارد بوده و قبلا تحت همین عنوان دستگیر شده اند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه یکی از سارقان زورگیر به نام “بهرام” که سر کرده باند بود را در محدوده میدان “بهاران” شناسایی کنند و بدین ترتیب با هماهنگی‌های قضایی وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه در رصد اطلاعاتی به دست آوردند که یکی از متهمان پس از سرقت به شهر اهواز گریخته است. توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی، دو متهم دیگر پرونده نیز به نام “سلیم” در شهرک والفجر و “هادی ” پس از بازگشت به شهر تهران در حوالی خیابان ابوذر دستگیر شدند.  

دستخال در ادامه اظهار داشت: هر سه متهم در بازجویی‌های تکمیلی به سرقت از منزل شاکی اعتراف و اظهار داشتند که اموال مسروقه را به فردی به نام “هانی” فروخته اند که در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و کارآگاهان موفق شدند ضمن دستگیری مالخر تعدادی از اموال مسروقه را کشف و با دستور قضایی به مال باخته تحویل شد.

وی گفت: سر کرده باند به نام بهرام صراحتاً اعتراف کرد: پس از آنکه تحت عنوان ماموران یکی از نهادهای دولتی وارد منزل شاکی شدیم با بستن دست و پای شاکی ۱۵ برگ چک در مجموع به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال، ۶ دستگاه موبایل و ۴۰۰ میلیون ریال وجه نقد، لپ تاپ و تعدادی ارزهای خارجی سرقت و پس از سرقت کل موجودی کارت‌های بانکی را برداشت کردیم.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان با دستور قضایی هر سه متهم روانه زندان شدند.

۲۳۵۲۳۱

hotnewsخبر11 ماه پیش • dahio.com • 6


دیدگاهتان را بنویسیدمطالب پیشنهادی

حقایقی درباره دندان حیوانات که جالب و بامزه هستند

حقایقی درباره دندان حیوانات که جالب و بامزه هستند. انسان‌ها تنها موجوداتی نیستند که دندان دارند. برخی از حیوانات دندان‌هایی چه بسا بسیار جالب‌تر از انسان‌ها دارند. حقایق شگفت‌انگیزی درباره… [...]

۱۰ معبد اسرارآمیز جهان که ارزش دیدن دارد

۱۰ معبد اسرارآمیز جهان که ارزش دیدن دارد. معابد پررمز و رازی در جهان وجود دارد که گذشتگان با کمترین امکاناتی آن‌ها را ساخته‌اند. این بناها با داشتن معماری خیره‌کننده… [...]

سیگار کشیدن و ۱۰ واقعیت نگران کننده درباره آن که باید بدانید

سیگار کشیدن و ۱۰ واقعیت نگران کننده درباره آن که باید بدانید. دیدگاه جهانیان در مورد سیگار کشیدن طی قرن‌های گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است. این عادت روزگاری… [...]

۱۰ حقیقت جالب درباره نجوم که هرگز در مدرسه به ما گفته نشده است

۱۰ حقیقت جالب درباره نجوم که هرگز در مدرسه به ما گفته نشده است. شاید انتظار داشته باشید که همه چیز را در مدرسه یاد بگیرید اما در مورد مطالب… [...]

زنان با چه چالش‌هایی مواجه هستند؟

زنان با چه چالش‌هایی مواجه هستند؟ زنان به واسطه «زن» بودنشان‌، در فرهنگ‌ها و جوامع مختلف با چالش‌های متفاوتی روبه‌رو هستند. با اینکه در طول تاریخ زنان کوشیده‌اند تا حقوقی… [...]
ترندها