بهروز رشاد تهیه‌کننده سینما که به تازگی برای فیلم سینمایی «بچه‌های هور» به کارگردانی و نویسندگی فیاض موسوی پروانه ساخت دریافت کرده است، درباره این فیلم گفت: «بچه‌های هور» یک فیلم سینمایی خانوادگی و قرار است فیلمبرداری آن را در منطقه هورالعظیم در جنوب کشور آغاز کنیم. هفته آینده هم پیش تولید این اثر را به طور جدی شروع می‌کنیم و سعی داریم نقش اصلی را یکی از سلبریتی‌ها برعهده بگیرد از همین رو فعلاً حاضر در حال رایزنی هستیم.

وی با بیان اینکه «بچه‌های هور» یک فیلم محیط زیستی و درباره قاچاق پرندگان است، توضیح داد: وضعیت کرونا در کشور مراحل ساخت فیلم‌ها را پیچیده کرده است که کار ما هم مستثنی از این امر نیست. در حال حاضر نیز جنوب کشور به لحاظ کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد. ضمن اینکه هورالعظیم یک منطقه بسیار گرم است بنابراین عملاً امکان کار در این فصل را نداریم. برآورد ما این است که اگر کرونا شدت نگیرد، فیلمبرداری «بچه‌های هور» را در پاییز آغاز کنیم اصلاً این فیلم را به جز پاییز نمی‌شود در فصل دیگری فیلمبرداری کرد.

رشاد در پایان با اشاره به همکاری با فیاض موسوی عنوان کرد: فیاض موسوی فیلم‌های تلویزیونی و تله فیلم‌های زیادی ساخته اما «بچه‌های هور» اولین تجربه سینمایی اوست. ضمن اینکه در این فیلم فیلمبردار نادر معصومی، مدیر تدارکات داوود ناظمی و عکاس هم بهروز صادقی است.

۲۴۱۲۴۱دیدگاهتان را بنویسید