بی ام و یک مدل خاص و لوکس  هیبریدی را در بهار ۲۰۱۹  به بازار می فرستد.خودرویی با حس ورزشی و دارای راحتی و کارایی بسیار بالا .این خودرو بی ام و ۷۴۵Le نام دارد که علاوه بر نکات مثبت گفته شده در شروع متن به شما یک تجربه رانندگی صرفا الکتریکی بی صدا را خواهد داد.

این یک خوردوی کلاس سدان لوکس هیبریدی است که دارای موتور ۶ سیلندر بنزینی با تولید حداکثر خروجی ۲۱۰ کیلو وات / ۲۸۶ اسب بخار  و یک موتور الکتریکی با تولید خروجی ۸۳ کیلو وات / ۱۱۳ اسب بخار است.این موتور همراه با یک باتری لیتیوم یون جدید ارائه می شود.

 خروجی سیستم به صورت ترکیبی و کلی ۲۹۰ کیلو وات / ۳۹۴ اسب بخار است.نیروی تولیدی توسط انتقال ۸ سرعته استپ ترونیک به چرخ ها انتقال خواهد یافت.

بی ام و ۷۴۵Le شتاب خود را در مدت ۵٫۲ ثانیه از صفر تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت می رساند و در ادامه می تواند به بیشترین سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

باتری جدید با ولتاژ بالا  ۱۲٫۰ کیلووات ساعت در کنار افزایش ظرفیت ذخیره سازی باتری لیتیوم یون  سبب شده است این خودرو دارای قابلیت طی کردن مسافت در حالت فقط الکتریکی ۵۰ تا ۵۴ کیلومتر باشد.مصرف سوخت و میزان انتشار آلایندگی در حالت ترکیبی ۲٫۳ تا ۲٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و انتشار CO2   در حدود ۵۲ تا ۴۸ گرم در هر کیلومتر است.در بخش آپشن اطلاعاتی منتشر نشده است.

  

نوشته بی ام و ۷۴۵Le مدل ۲۰۲۰ | BMW 745Le اولین بار در اروند پلاک | قیمت روز انواع خودرو | شرایط فروش خودرو. پدیدار شد.

hotnewsخودرو1 سال پیش • dahio.com • 415


دیدگاهتان را بنویسید