سال نو مبارک! در آستانه سال نو میلادی، نتفلیکس رسما تاریخ پخش فصل سوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) را اعلام کرد. در ادامه خبر با همراه باشید.

امروز شبکه نتفلیکس اعلام کرد فصل سوم سریال چیزهای عجیب، چهارم ژوئیه ۲۰۱۹ (۱۳ تیر ۹۸) آغاز به پخش خواهد کرد. شما خوانندگان عزیز می‌توانید پوستر جدید فیلم به همراه تیزر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

عناوین قسمت‌های جدید عبارتند از:

Suzie, Do You Copy?
The Mall Rats
The Case of the Missing Lifeguard
The Sauna Test
The Source
The Birthday
The Bite
The Battle of Starcourt

وینونا ریدر در نقش جویس بایرز، دیوید هاربر در نقش افسر جیم هاپر، فین ولفهارد در نقش مایک ویلر ، نوا اسکناپ در نقش ویل بایرز، میلی بابی بروان در نقش الون، کالب مک‌لالین در نقش لوکاس سینکلر، گاتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون، کارا بونو در نقش کارن ویلر، ناتالیا دایر در نقش نانسی ویلر، چارلی هیتون در نقش جاناتان بایرز، جو کری در نقش استیو هرینگتون، داکر مونتگومی در نقش بیلی، سیدی سینک در نقش مکس، مایا ترمن-هاوک در نقش رابین، جیک بوسی در نقش بروس، فرانسیسکا ریل در نقش هیتر و کری الوز در نقش شهردار کلاین بازیگران این مجموعه هستند.

برادران دافر این سریال را ساختند که تهیه‌کنندگان اجرایی و کارگردان آن به همراه شان لوی (Shawn Levy)، دن کوهن (Dan Cohen) و ایان پترسون (Iain Patterson) هستند. این سریال محصول شبکه نتفلیکس است.

سریال چیزهای عجیب سال گذشته توانست در ۱۸ بخش جایزه امی نامزد شود و در نهایت ۵ جایزه ببرد و مورد تقدیر انجمن SAG نیز قرار گرفت.

Comingsoon

شاید مقاله های دیگر وب سایت :را هم دوست داشته باشید

hotnewsفرهنگ و هنر1 سال پیش • dahio.com • 72


دیدگاهتان را بنویسید