به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مارک‌آندره ترشتگن اخیراً پس از اینکه در دو بازی تیم ملی فوتبال آلمان مقابل تیم‌های هلند و ایرلند شمالی در مرحله انتخابی یورو 2020 توسط یواخیم لو مورد استفاده قرار نگرفت و دوباره پشت مانوئل نویر 33 ساله ماند، لب به اعتراض گشود و از نیمکت‌نشینی‌ ادامه‌دار خود در تیم ملی آلمان ابراز نارضایتی کرد.

دروازه‌بان 27 ساله بارسلونا در حالی اعتراض خود به این موضوع را علنی کرد که در سال‌های اخیر در بیشتر موارد و در زمانی که نویر مصدوم نبوده، جایی در ترکیب اصلی مانشافت نداشته است. مانوئل نویر اما ترشتگن را متهم به این کرد که نباید ناامیدی خود را علنی می‌کرد و تأکید کرد اظهارات او به نوعی بی‌احترامی به دیگر دروازه‌بانان تیم ملی آلمان یعنی برند لنو و کوین تراپ است که آنها هم برای بازی برای تیم ملی آلمان می‌جنگند.

تراشتگن هم در آستانه دیدار امشب (سه‌شنبه) بارسلونا در خانه بوروسیا دورتموند در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در واکنش به اظهارات اخیر نویر گفت: می‌خواهم چیزی در این مورد بگویم. شما نمی‌توانید بگویید ما رقابتی برای پست دروازه‌بانی داریم و سپس انتظار داشته باشید که بازیکنان بابت بازی نکردن خوشحال باشند. فوتبال یعنی خوشحالی، اما ناراحتی و ناامیدی هم دارد.

او در پایان گفت: نیازی نیست مانوئل نویر در مورد حس شخصی من نظر بدهد و اظهارت مرا ارزیابی کند. این نظر شخصی من است. اگر به چند سال قبل نگاه کنید، می‌بینید که من همیشه رفتاری درست در تیم ملی آلمان داشته‌ام و چیزهایی که نویر و دیگران گفته‌اند، ناعادلانه است. اظهارات مانوئل نامناسب بود اما دیگر نمی‌خواهم چیز بیشتری در این خصوص بگویم. می‌خواهم به این بحث پایان دهم.

255 43

hotnewsخبر9 ماه پیش • dahio.com • 43


دیدگاهتان را بنویسید