کد خبر: 1602538/50

زمان: 10:00  
1398/01/16

بازدید: 513

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید در رقیب بزرگ این روزهای تیمش، منچسترسیتی نقص‌هایی می‌بیند که باعث می‌شود این تیم نتواند در پایان فصل به چهار جام قهرمانی دست یابد.

به گزارش “ورزش سه”، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید او هم اگر یک فوتبالیست بی‌طرف بود با دیدن بازی‌های منچسترسیتی به این نتیجه می‌رسید که این تیم در پایان فصل به چهار جام قهرمانی دست خواهد یافت ولی کلوپ می‌گوید با اینحال او نقص‌هایی در سیتی تشخیص داده و کاملا مطمئن است شاگردان گواردیولا نمی‌توانند همه جامهای ممکن را به خود اختصاص دهند.

 

کلوپ می‌گوید با اینکه سیتی بهترین تیم دنیا است ولی او به دلایل فنی معتقد است این تیم نمی‌تواند همه بازی‌های باقی‌مانده‌اش را پیروز شود و لیورپول همچنان شانس زیادی برای فتح دو جام دارد.

 

 

کلوپ در این باره گفت:”اگر من هم یک فوتبالدوست ساده بودم فکر می‌کردم سیتی می‌تواند هر چهار جام قهمرانی را مال خود کند. بله، کسی که از بیرون به فوتبال و رقابت داغ لیورپول و سیتی نگاه کند به جز این فکری نخواهد کرد. این یک واقعیت است”.

 

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:” به نظر می‌آید سیتی در حال حاضر بهترین تیم دنیا است. سیتی، بارسلونا و یوونتوس، بخت‌های اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان امسال هستند. ولی سیتی نسبت به آن دو تیم تا حدودی پایدارتر به نظر می‌رسد”.

 

 

کلوپ در ادامه اظهاراتش افزود:” ولی این معنایش این نیست که آنها همه بازی‌هایشان را با پیروزی تمام خواهند کرد. خیلی‌ها فکر می‌کنند این اتفاق می‌افتد ولی من می‌گویم اینطور نخواهد شد. حتی می‌توانستم روی این شرط ببندم ولی اهل شرط‌بندی نیستم و از این کار خوشم نمی‌آید”.

 

 

hotnews • دسته‌بندی نشده • 1 سال پیش • dahio.com • 42


دیدگاهتان را بنویسید