ورزش سه: تمرین نکردن شجاع خلیل زاده به دلیل مصدومیت باعث نگرانی سرخپوشان قبل از بازی حساس لیگ قهرمانان برابر الاهلی عربستان شده است. مدافع شماره ۳ پرسپولیس در این رابطه گفت:« از ناحیه زانو دردی دارم که دو هفته است آن را تحمل می کنم.»

او افزود:« امروز اما با صلاحدید کادرفنی تمرین نکردم اما امیدوارم بتوانم برابر الاهلی به میدان بروم.»

شجاع درباره شرایط پرسپولیس در روزهای بعد از دربی و صدرنشینی این تیم گفت:« روحیه تیم عالی است. بعد از برد دربی همیشه تیم از نظر روحی شرایط خوبی پیدا می کند. خداراشکر توانستیم بازی با پیکان را هم ببریم و خودمان را در صدر جدول حفظ کردیم.»

مدافع جنگجوی سرخ ها در ادامه گفت:« ما برای قهرمانی می جنگیم اما تیم های خوب دیگری هم در کورس هستند. تراکتور، سپاهان و استقلال حریفانی جدی در راه قهرمانی هستند اما امیدوارم امسال برای ما همراه با قهرمانی باشد.»

او همچنین درباره بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت:« بازی با الاهلی به شکلی است که حتما باید در آن پیروز شویم. هواداران دعایمان کنند که انشالله بتوانیم با پیروزی شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.»

خلیل زاده در بخش دیگری از صحبت هایش بااشاره به داوری ها هم گفت:« اگر دقت کنید همیشه اشتباهات وجود دارد. داور بازی پرسپولیس و الاهلی قبلا قضاوت خوبی برای ما نداشت اما اینبار امیدوارم قضاوتش عادلانه باشد و ما در یک بازی جوانمردانه به برتری دست پیدا کنیم.»

hotnewsخبر3 ماه پیش • dahio.com • ۷


دیدگاهتان را بنویسید