سرهنگ پیمان لطیفی گفت: عوامل عملیات کلانتری ١۴٨ انقلاب طی رسد فنی تحرکات یک باند ٣ نفره متشکل از دو نفر مرد و یک نفر زن متوجه اهداف این باند شده که قصد داشتند تعدادی کیف به صورت صنایع دستی را که در دوخت ان از ابرهای آغشته به تریاک استفاده کرده بودند را از طریق پست به مقصد مشخص ارسال نمایند شدند.

وی افزود: تیم عملیات این کلانتری در یک اقدام بهنگام در یکی از دفاتر پستی منطقه مرکزی تهران موفق به دستگیری هر سه نفر اعضا این باند گردیدند که از آنان تعداد شش عدد کیف دستی سنتی و یک عدد تخت پارک تا شوی کودک کشف گردید که تمامی قسمت‌های ابری این وسایل آغشته به تریاک بودند.

رئیس کلانتری ١۴٨ گفت: در بازجویی‌های اولیه نفر اصلی این باند که ٣٠ سال سن دارد و ساکن یکی از استان‌های شمال غربی کشور است به اعمال مجرمانه خود اعتراف نموده است وی در اعترافات خود بیان داشته این روش را از یکی از دوستانم به نام فاروق یاد گرفتم و قصد داشتم مواد جا ساز شده را به کمک دوستانم سارا و جاوید از طریق پست به مقصد مشخص ارسال کنم.

لطیفی در پایان گفت: این فرد در سال ٩۵ نیز قصد داشته به همین روش اقدام به قاچاق مواد مخدر نماید که در شرق تهران دستگیر شده بود و مجدد پس از آزادی از زندان اقدام به این کار نموده است که با هوشیاری عوامل این کلانتری دستگیر و به مراجع قضائی معرفی گردیدند.

۴۷۲۱۲

hotnews • دسته‌بندی نشده • 9 ماه پیش • dahio.com • 43


دیدگاهتان را بنویسید