به گزارش بخش ورزشی سایت ، در سال‌های اخیر خبر‌های حاشیه ساز زیادی در ارتباط با فوتبالیست‌های معروف که در کانون توجه هستند منتشر شده است.

موقعیت خوب فوتبالیست‌ها و همچنین شهرت و محبوبیت و پولی که در اختیارشان است گاهی اوقات برای آنها مشکل‌ساز شده و افرادی سودجو از طرق مختلف قصد نزدیک شدن به این بازیکنان و برقراری رابطه و در نهایت رسیدن به خواسته اصلی‌شان هستند.

در سال‌های اخیر و طی سفرهای برون مرزی که تیم‌های بزرگ کشورمان و همچنین تیم ملی ایران به خارج از کشور داشته است، یک دختر ایرانی که خارج از ایران سکونت دارد، بعد از شناسایی زمانِ سفر تیم‌های بزرگ، در محل اسکان این تیم‌ها حاضر می‌شده و خود را به بازیکنان بزرگ و معروف نزدیک می‌کرده و خودش را به عنوان یک مدل ایرانی معرفی می‌کرده است. این دختر کَلّاش با ترفند‌های مختلف و البته گرفتن عکس با بازیکنان معروف و محبوب، خودش را به آنها نزدیک می‌کرده تا با ایجاد یک رابطه از آنها سوء استفاده و کلاه برداری کند.

این اتفاق برای دو بازیکن مطرح ملی‌پوش فوتبال ایران افتاده است. ماجرا از این قرار است که این خانم خودش را با عنوان مدل به دو بازیکن مطرح که در باشگاه‌های بزرگ ایران بازی می‌کنند و سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارند، در دو مقطع مختلف معرفی کرده و با آنها ارتباط برقرار کرده و وارد رابطه‌ای که با نقشه قبلی داشته، شده است و در طول این رابطه به قصد شوم خود رسیده و ۱۰۰ میلیون تومان از یک بازیکن اخاذی نموده و همچنین بالای ۱۰۰ میلیون تومان از بازیکن دیگر کلاهبرداری کرده است.

مدل ایرانی
مدل ایرانی

این دو بازیکن که بعداً متوجه شدند چه کلاهی سرشان رفته و فهمیدند که این دختر اصلاً مدل نبوده است، به خاطر حفظ آبرویشان و همچنین از دست نرفتن وجهه اجتماعی‌شان در جامعه فوتبال ترجیح دادند سکوت کنند و این مسئله را رسانه‌ای نکنند ولی به طرق مختلف به هم‌تیمی‌های خود هشدار داده‌اند مراقب حیله این دختر باشند و اجازه ندهند این دختر مل نما از آنها کلاهبرداری کند.

hotnewsورزش1 سال پیش • dahio.com • 82


دیدگاهتان را بنویسید