به گزارش خبرآنلاین، شهبازی در دیدار با دومین بانوی مدال آور کشور در مسابقات جهانی تکواندو گفت: خبر نایب قهرمانی این بانوی توانمند و قهرمان البرزی در مسابقات جهانی تکواندو بسیار مسرت بخش بود.

وی ادامه داد: در تاریخ تکواندوی کشور خانم مهلا مومن زاده دومین بانویی است که در مسابقات جهانی تکواندو صاحب مدال شده است.

شهبازی گفت: این افتخار و درخشش بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور و بویژه بانوان ایران اسلامی که در عرصه های مختلف کار، زندگی و ورزش بهترین هستند، تبریک و شاد باش می گویم.
وی افزود: البرز دارای ظرفیت های بالایی در ورزش قهرمانی در رشته های مختلف است از این رو باید با اهتمام ویژه ای نسبت به ارتقا زیرساخت ها و سرانه های ورزشی استان اقدام کنیم.

استاندار البرز اضافه کرد: ورزشکاران البرزی همواره نام کشور را در عرصه های جهانی و بین المللی پر آوازه تر کرده اند.

وی گفت: برای تقویت بسترهای ورزشی از ظرفیت هایی همچون مسئولیت های اجتماعی واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی و خیرین نیز بهره خواهیم برد.

مهلا مومن زاده، دارنده مدال نقره این دوره از مسابقات جهانی تکواندو ضمن آرزوی خرسندی از این دیدار، سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و گفت: تیم بسیار خوبی از کشور اعزام شده بود و من نیز تمام تلاشم را برای دستیابی به مدال طلای مسابقات کردم ولی موفق به کسب مدال نقره شدم.

۴۶

hotnews • دسته‌بندی نشده • 4 ماه پیش • dahio.com • ۱۳


دیدگاهتان را بنویسید