کمپانی نتفلیکس محبوب‌ترین محصولات سال ۲۰۱۹ خود را معرفی کرد و فیلم «راز جنایت» بالاتر از فیلمی با بازی پیمان معادی در رتبه نخست قرار گرفت.

به گزارش سینماسینما به نقل از هالیوود ریپورتر، نتفلیکس در آخرین روز سال ۲۰۱۹، اقدام به معرفی پربیننده‌ترین محصولات سال خود در آمریکا کرد و فیلم کمدی-معمایی «راز جنایت» با بازی «آدام سندلر» و «جنیفر انیستون» و به کارگردانی «کایل نیواچک» بر اساس بیشترین تعداد مخاطب در رتبه نخست قرار گرفت و پس از آن اکشن «۶ زیرزمینی» به کارگردانی «مایکل بی» با بازی «رایان رینلودز»، «ملانی لوران»، «آدریا آرجونا»، «دیو فرانکو» و پیمان معادی در جایگاه دوم قرار گرفت.

در فهرست محبوب‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ نتفلیکس پس از «راز جنایت» و «۶ زیرزمینی»، انیمیشن «شگفت‌انگیزان ۲»، «مرد ایرلندی»، «مرز سه‌گانه»، «فوق‌العاده شرور، به طرز وحشتناکی شیطانی و پست»، «ماموران بزرگراه»، «مرد عنکبوتی:درون دنیای عنکبوتی»،‌ «رالف خرابکار ۲» و «وسوسه پنهان» در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

کمپانی نتفلیکس فهرست محبوب‌ترین سریال‌های خود در آمریکا را نیز منتشر کرد که بر این اساس به ترتیب «چیزهای عجیب ۳»، «ویچر»، «آکادمی آمبرلا»، «مرگ بر من»، «تو: فصل دوم»، «وقتی آنها ما را می‌بینند»، «باور نکردنی»، «۱۳ دلیل» و «بزرگ‌کردن دیون» در این فهرست جای دارند.

منبع: ایسنا

hotnews • دسته‌بندی نشده • 9 ماه پیش • dahio.com • 43


دیدگاهتان را بنویسید