؛ اسماعیل شریفات بازیکن تیم شاهین بوشهر در برنامه گل طلایی رادیو درباره عدم حضورش در تیم استقلال اظهار کرد: در آن زمان امیر قلعه نویی مرا نخواست چراکه فوروارد های خودش مثل مجیدی، برهانی، بائو، می‌داوودی و منوچهری را آورده بود.
وی با اشاره به اینکه در آن زمان جزو سهمیه امیدها بوده و بالای ۲۳ سال سن داشته است، ادامه داد: بعد از اینکه قلعه نویی مرا نخواست، انتخاب های خوب دیگری مثل فولاد را داشتم و به تیم ملی هم دعوت شدم.
شریفات افزود: هم اکنون ۳۲ سال سن دارم و تا ۴۰ سالگی بازی خواهم کرد چرا که شرایط بدنی مناسبی دارم.
بازیکن تیم شاهین بوشهر با اشاره به اینکه نیم فصل اول خوبی را پشت سر نگذاشته است بیان کرد: در نیم فصل اول ۱۲ بازی در پیکان انجام دادم اما هیچ اتفاقی برایم نیوفتاد اما در نیم فصل دوم با حضورم در تیم شاهین بوشهر ۵ گل زدم و یک پاس گل دادم‌.
 وی افزود: یکی از بهترین انتخاب های فوتبالی ام تیم شاهین بوشهر بوده و در صورتیکه شرایط این تیم مطلوب باشد در آن خواهم ماند.


 شریفات درباره خوش عهدی های باشگاه شاهین بوشهر گفت: تا کنون باشگاه به تمامی تهعداتش عمل کرده و ۶۵ درصد قرار داد را به من پرداخت کرده اند.
بازیکن شاهین بوشهر با ابراز ناراحتی از تیم مسجد سلیمان افزود: من از باشگاه مسجد سلیمان ۶۰۰ میلیون میخواهم اما از این مبلغ تنها ۳۰۰ میلیون پرداخته شده است و با شکایتی که از آن ها کرده ام تمام این مبلغ را خواهم گرفت.
وی با اعلام موافقت درباره بازی ها گفت: ما در ۲۰ روز اخیر دوبار تست کرونا داده ایم و همه نکات بهداشتی را رعایت کرده ایم و همه اعضا تیم از سلامتی کامل برخوردارند.
شریفات در پایان تصریح کرد: من همیشه استقلال را دوست داشته ام. سایر تیم ها نیز می‌توانند با تلاش در این دو هفته نتیجه کار خود را ببینند.

256 251

hotnewsورزش12 ماه پیش • dahio.com • 13


دیدگاهتان را بنویسیدمطالب پیشنهادی

۱۰ حقیقت جالب درباره کریستوفر نولان

۱۰ حقیقت جالب درباره کریستوفر نولان که نمی‌دانید. شک ندارم همه شما، حتی اگر او را نشناسید، حداقل یک فیلم از نولان دیده باشید. نولان در لندن متولد شد. پدر… [...]

حیواناتی با طول عمر طولانی

حیواناتی با طول عمر طولانی را می‌شناسید؟ امروزه لاک‌پشت‌هایی زنده هستند که در زمان چارلز داروین وجود داشته‌اند. حیواناتی با طول عمر طولانی در این دنیا وجود دارند که سن… [...]

اگر دیگر زمین نچرخد چه اتفاقی می‌افتد؟

آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر دیگر زمین نچرخد چه اتفاقی می‌افتد؟ چرخش زمین چیزی است که نه کسی زیاد به آن فکر کرده و نه… [...]

جالب‌ترین ماجراهای ازدواج بازیگران ایرانی

جالب‌ترین ماجراهای ازدواج بازیگران ایرانی را می‌دانید؟ آشنایی دو نفر و ازدواج آن‌ها، همیشه ساده نیست و گاهی همراه با ماجراهای عجیب و جالبی است. به خصوص اگر یک سلبریتی… [...]

۱۰ حقیقت درباره چرنوبیل که همه باید بدانند

۱۰ حقیقت درباره چرنوبیل که همه باید بدانند. ۳۵ سال پیش، در سال ۱۳۶۵ شمسی، راکتور ۴ در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل، واقع در اوکراین منفجر شد. بعدها سازمان ملل آن… [...]
ترندها