کد خبر: 1598854/24

زمان: 19:28  
1397/12/23

بازدید: 9,983

صدر جدول گلزنان لیگ برتر بین المللی شد

آنتونی استوکس گل زن تراکتوری ها با گلزنی در دیدار امروز موفق شد خود را به صدر جدول گلزنان لیگ برتر برساند حالا او به همراه استنلی کی روش خود را آقای گل ایران می داند.

 به گزارش “ورزش سه”، آنتونی استوکس گلزن تراکتوری‌ها که پس از حواشی به وجود آمده در بازی های اخیر باز هم با پیراهن این تیم در لیگ حضور یافت گلزن امروز تبریزی ها بود. استوکس با گلی که وارد دروازه پدیده کرد توانست گل های خود را به عدد ۱۱ برساند.

با این حساب استوکس را باید جدیدترین آقای گل فوتبال ایران دانست البته این عنوان در حال حاضر به اشتراک در دسته مهاجم تراکتور هاست چرا که استنلی کی روش مهاجم تیم سپاهان نیز پیش از این موفق شده بود ۱۱ گل وارد دروازه رقبا کند. آماری که باعث می شود او به همراه استوکس را فعلا در صدر جدول ببینیم.

نکته جالب توجه درباره این موضوع آنکه آخرین آقای گل خارجی لیگ برتر به ادینیو برمیگردد مهاجم برزیلی و سابق تراکتورسازان در جریان لیگ چهاردهم موفق شده بود با به ثمر رساندن ۲۰ گل  خود را به عنوان آقای گل لیگ برتر معرفی کند و پر بیراه نیست اگر کی‌روش و استوکس را به دنبال رسیدن به جایگاه ادینیو بدانیم خصوصاً اینکه ماجرا فعلی تراکتوری ها از محبوبیت بسیار بالایی در نزد هواداران این تیم برخوردار است.

hotnews • دسته‌بندی نشده • 1 سال پیش • dahio.com • 33

برچسب‌ها

, , , , , ,


دیدگاهتان را بنویسید