از سروآباد، رییس هیأت فوتبال استان کردستان به همراه دبیر هیأت با سرپرست ورزش و جوانان و هیأت فوتبال شهرستان سروآباد دیدار کردند.
رییس هیئت فوتبال کردستان در این دیدار گفت: چشم‌انداز ما در توسعه فوتبال کردستان ایجاد نشاط، افزایش سلامت جامعه و کسب افتخارات است.
وی افزود: شهرستان سروآباد استعدادهای نهفته ای در بازی فوتبال دارد که نیاز است ضمن بسترسازی برای استعدادیابی زمینه معرفی آن ها در سطح های بالاتر را فراهم کنیم.
رحمانی با تبریک حضور خانم رشیدی در مدیریت ورزش و جوانان شهرستان سروآباد ابراز امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت های مشترک بتوان گامی بلند برای ورزش فوتبال سروآباد و شهر هورامان تخت برداریم.
سارا رشیدی سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سروآباد نیز در این دیدار با اشاره به پتانسیل های موجود در منطقه و علاقه دانش آموزان برای حضور در سالن های فوتبال گفت: استعدادیابی مهمترین راهبرد ما در حوزه ورزش است و تلاش می کنیم با همراهی آموزش و پرورش این مسیر را هموار کنیم.
وی اظهار داشت: توسعه فضاهای ورزشی در کنار تربیت مربیان به علم روز می تواند زمینه رشد بیش از پیش ورزش شهرستان را فراهم کند.
‌رشیدی افزود: تمامی ظرفیت های موجود برای اجرایی شدن برنامه های هیئت فوتبال در اختیار آنان قرار می گیرد و تلاش می کنیم چالش های موجود را با همدلی و همراهی پیشکسوتان مرتفع نماییم.

48

hotnewsخبر2 ماه پیش • dahio.com • 1

برچسب‌ها


دیدگاهتان را بنویسید