مرتضی شایسته تهیه کننده با سابقه سینما که پخش فیلم طلا را نیز بر عهده داردبا اشاره به اکران این فیلم در سالن های سینما با توجه به اکران آنلاین آن در اردیبهشت ماه گفت: ما به طور قطع این فیلم را در سالن های سینما اکران می کنیم. الان در حال برنامه ریزی و آماده کردن فیلم برای نمایش عمومی در سالن های سینما هستیم.
به گزارش سینماسینما ، شایسته در ادامه در پاسخ به این پرسش که با توجه به اکران آنلاین و انتشار نسخه غیر قانونی آن گفت: به نظر من مخاطبان سینما برای دیدن فیلم های آنلاین هم به سینما خواهند آمد. مردم دوست دارند فیلم ها را در سالن سینما ببینند. مخاطب سینما تفکیک شده نیست اما همان افرادی که فیلم ها را در اکران آنلاین دیدن هم می توانند در سالن سینما هم به تماشای فیلم بنشینند. به هر حال فیلمی مانند طلا در هر زمانی می تواند مخاطب خود را به سینما بکشاند و فرصت نمایش عمومی آن هم می تواند یک اتفاق مثبت برای فیلم باشد.

مدیر پخش هدایت فیلم در ادامه گفت: فیلم طلا را در سرگروه های سینمایی اکران نمی کنیم و قرار است در سینماهای آزاد به نمایش در می آید. با توجه به مصوبه شورای صنفی نمایش، اکران آثاری که در طرح اکران آنلاین به نمایش درآمدند در سالن های سینما بلامانع است و منع قانونی ندارد.

به گزارش ایران تیک به تازگی فیلم های خروج و جهان با من برقص برای نمایش در سالن های سینما آمادگی خود را اعلام کردند و فیلم طلا نیز جدیدترین فیلمی است که قرار است در سالن های سینما به نمایش درآید. در دوران شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سالن های سینما، صاحبان برخی از آثار برای نمایش فیلم های خود در سامانه های VOD در قالب طرح اکران آنلاین اعلام آمادگی کردند و فیلم های خود را به نمایش درآوردند.

منبع :ایران تیکدیدگاهتان را بنویسید