به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، حسن محمدزاده فرماندار چالدران در آیین آغاز نمایشگاه عکس چالدران سربلند گفت: عامل اصلی محرومیت خودمان هستیم و باید با اتکا به خود و سرمایه‌ها و توانمندی‌هایمان علاوه بر رسیدن به خودباوری برای رشد و توسعه بیش از پیش گام برداریم.
وی افزود: باید بگوییم طی ۴۰ سال برای این شهرستان تلاش‌های زیادی شده با این حال مردم باید از مسئولان رشد و توسعه را مطالبه کنند.
وی با انتقاد از خالی شدن روستاها از سکنه خاطرنشان کرد: از ۱۷۸ روستا ۹۸ روستا بالای ۲۰ خانوار است و باقی روستاها در حال خالی شدن از سکنه هستند و این اتفاق سبب کاهش بهره‌وری و تولیدات روستایی و ایجاد مشکلات در سالیان آتی خواهدشد و در این خصوص ما مسئولان نیز بدلیل عدم ایجاد زیرساخت‌ها و شرایط مناسب در روستاها مقصر هستیم.
فرماندار این شهرستان به آب و هوای مناسب و طبیعت بکر چالدران نیز اشاره کرد و گفت: این ۲ از مزایای شهرستان بوده و در جذب سرمایه‌گذاران و گردشگران تاثیرگذاری بالایی دارد.
وی مردم را مطالبه توسعه و پیشرفت منطقه از مسئولان، دعوت کرد و گفت: خدمت یکی از مهم‌ترین وظایف ما مسئولین است و مردم باید مطالباتی معقول و مناسب را مطالبه و از مطالبات کوچک در فضای مجازی بپرهیزند.
محمدزاده گفت: ما باید با همراهی همدیگر برای توسعه و پیشرفت شهر تلاش کنیم و من به‌عنوان فرماندار از تمام کسانی که برای توسعه شهر ایده و طرح دارند حمایت و آماده همکاری با آنان هستم.
نمایشگاه گروهی عکس «چالدران سربلند» که حاصل فعالیت یک‌ماهه گروه عکاسان آژانس عکس مستند سو است، که در مقبره سید صدرالدین و محل تدفین ٢٧ هزار شهید نبرد تاریخی چالدران در حال برگزاریست.

46

hotnewsخبر8 ماه پیش • dahio.com • 4


دیدگاهتان را بنویسید