کد خبر: 1602675/43

زمان: 19:54  
1398/01/16

بازدید: 2,148

مستحق نتیجه بهتری بودیم

صنعت نفت آبادان در روزی که نمایش خوبی مقابل تراکتورسازی مدعی داشت اما در نهایت با یک گل مغلوب شد.

به گزارش” ورزش سه” صنعت نفت آبادان با شکست در هفته بیست و چهارم برابر تراکتورسازی حریف سختی برای میزبانش بود اما شاگردان پائولو سرجیو در نهایت بدون امتیاز باید تبریز را ترک کنند. سرجیو ، مربی پرتغالی صنعت نفت بعد از این بازی گفت:« ما امروز قوی تر از تراکتور عمل کردیم.  ما خوب تلاش کردیم و مستحق بیشتر از چیزی که گرفتیم بودیم. از بازیکنان به خاطر تلاششان تشکر می کنم، آن ها بازی برابر تیمی مثل تراکتور که تیم بزرگی است و بازیکنان بسیار خوب و بین المللی دارد خوب بازی کردند. ما کیفیت کارمان را نشان دادیم ولی با این اوصاف نتوانستیم نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم.»

مربی پرتغالی درباره نتایج این تیم در این فصل از رقابت ها گفت:« قبل از این بارها در این باره صحبت کرده بودم که امسال سال متفاوتی نسبت به سال قبل است. تیم سال گذشته نابود شد و ما تیم جدیدی را از نو ساختیم آن هم با بازیکنانی که اکثر آن ها جوان و بازیکنانی از لیگ های دسته پایین تر بودند. اما ما روی بازیکنان جوان ریسک کردیم و آن ها هم کیفیت کارشان را به ما نشان دادند. اگر نتایجی که ما کسب کرده ایم را بررسی کنید ما هیچکدام را برای کسب مساوی بازی نکردیم. اما در آن بازی ها مثل امروز  یکسری اشتباهات داشتیم که باعث شده نتیجه را از دست بدهیم و امتیازی را که باید می گرفتیم از دست دادیم.» او در ادامه گفت:« در کنار آن اشتباهات داوری که علیه ما بوده تاثیرگذار بوده است. ما مسلما نتایجی که مستحقش بودیم و می خواستیم را نتوانستیم بگیریم اما من خیلی به کاری که داریم انجام می دهیم اطمینان دارم.»

پائولو سرجیو با اشاره به شرایط تیم در جدول هم گفت: ما از منطقه خطر 6 امتیاز فاصله داریم و مردم برای شرایطی که پیش آمده عصبانی و ناراحت هستند اما در کنار آن وقتی جدول را نگاه می کنید تیم هایی هستند که با 6 یا 7 امتیاز بالاتر از ما هستند، ما نگاهمان به تیم های بالاتر است چرا که به کیفیت کارمان باور دارم. بازیکنانی که در سال گذشته بازی نمی کردند بازی به بازی تجربه کسب می کنند و زمانی که بتوانند تجربه مناسبی کسب کنند این اشتباهات را انجام نمی دهند. مثل بازی امروز و خیلی از بازی های گذشته که ما بهتر بودیم اما به خاطر همین اشتباهات نتیجه را نگرفتیم.»

hotnewsورزش1 سال پیش • dahio.com • 148

برچسب‌ها

, , , ,


دیدگاهتان را بنویسید