به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در مورد تجلیل از دست اندرکاران لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ افزود: برای معرفی استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه به جهانیان، برگزاری مسابقات ورزشی از بهترین راه ها و فرصت ها هستند و لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ نیز با تمام کاستی ها توانست این مهم را به بهترین شکل انجام داد.

استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از برخی که از داخل در صدد ضربه زنی به میزبانی ارومیه بودند، گفت: در خلال مسابقات، ایمیل های انتقادی با موضوع ضربه زدن به میزبانی ارومیه به فدراسیون جهانی از سوی عده‌ای ارسال شده بود که تماس‌هایی نیز از مقامات در این خصوص صورت گرفت، که در نهایت خنثی شد.

وی تلاش جمعی مسئولین و همراهی مردم را در میزبانی شایسته ارومیه از هفته سوم لیگ ملت‌ها ستود و اظهار کرد:  استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه به بهترین شکل از میزبانی سربلند شدند و مردم نیز در این میزبانی سنگ تمام گذاشتند.

شهریاری از عملکرد خبرنگاران و عکاسان در پوشش این مسابقات تقدیر و گفت: باید در سریع ترین زمان ممکن از این قشر که به بهترین شکل مسابقات را پوشش دادند تقدیر و به نحو شایسته ای تجلیل شود.

46

hotnewsسایر12 ماه پیش • dahio.com • 70


دیدگاهتان را بنویسید