به گزارش خبرآنلاین، در سال ۹۷ اتفاقات مهم سیاسی رخ داد، بر این اساس خبرآنلاین نظر کاربران خود را جویا شد تا آنها نظر دهند که چه رخدادی را مهمترین اتفاق سال می دانند.

برخی به موضوعات حوزه سیاست خارجی همچون خروج آمریکا از برجام، سفر بشار اسد به ایران و بدعهدی اتحادیه اروپا در عمل به وعده هایش اشاره کردند.

اما اکثریت دیدگاه معطوف به سیاست داخلی مخصوصا کاهش ارزش پول ملی و تلاش هایی بود که دلواپسان آوردند تا آثار بازگشت تحریم ها شدیدتر شود. کاربری با یادآوری طومارنویسی تندروهای مخالف دولت علیه اف ای تی اف، این اقدام را مشکوک خواند و نوشت «تحریم ۹۰درصدی ایران توسط بزرگترین قدرت نظامی و اقتصادی جهان کشور ایالات متحده و دروغ پردازی عده ای کاسب تحریم که می گویند مشکلات امروز کشور فقط ناشی از عملکرد دولت روحانی است.»

گروهی هم به پرونده های فساد مالی اشاره کردند که چه طور در روزهای سخت تأمین معاش خانواده های ایرانی یکی پس از دیگری کشف و رسانه ای می شوند.

از دیگر موضوعاتی که مورد اشاره کاربران قرار گرفت، جنگ روانی مخالفان علیه دولت بود. به طور روشن از کسانی همچون کریمی قدوسی و ضرغامی نام بردند که چه طور با جوسازی سعی می کنند تحت فشار قرار دهند.

استعفای ظریف و انتصاب رئیسی به ریاست قوه قضائیه نیز از دیگر موضوعاتی بودند که برخی کاربران آنها را مهمترین رخداد سیاسی سال دانستند.

۲۱۴۲۱۴

hotnews • دسته‌بندی نشده • 2 ماه پیش • dahio.com • ۴
0


دیدگاهتان را بنویسید