ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، یوونتوس در دیدار حساس برابر میلان در هفته سی و یکم رقابت‌های سری A توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد تا سه امتیاز حساس دیگر را به دست آورد و یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شود.

آلگری، سرمربی یوونتوس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش برابر میلان، گفت‌: خوشحال هستم که دیبالا در این دیدار گلزنی کرد. او می‌خواهد همواره در زمین حضور داشته باشد. گلی که به ثمر رساند اعتماد به نفسش را بالا خواهد برد. در باشگاه‌های بزرگ همواره هم تیمی‌هایت می‌خواهند که جایگاه شما را در ترکیب اصلی بدزدند و به همین خاطر همواره جنگ وجود دارد. به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم و حداقل نمی‌خواستیم که تن به شکست دهیم و خوشبختانه به هدف خود دست پیدا کردیم.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اضافه کرد: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و کمی بی‌برنامه بودیم. بعد از استراحت بین دو نیمه به خود آمدیم و بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم. تغییراتی را در ترکیب اصلی به وجود آوردیم و این را می‌دانستیم که مشکلاتی خواهیم داشت. خوشحال هستم که به پیروزی دست پیدا کردیم. در حال حاضر با یک تساوی و یا پیروزی در دیدار بعدی قهرمانی خود را نهایی می‌کنیم.

سرمربی یوونتوس، ادامه‌ داد: همواره این را گفته‌ام که بازیکنان باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بجنگند اما وقتی که فاصله شما هفت هفته باقی‌ مانده تا پایان لیگ ۲۱ امتیاز است طبیعی است که به بازیکنان ذخیره بازی داد. ماتوئدی یک فصل است که مدام در وسط میدان می‌دود و طبیعی است که به استراحت نیاز داشته باشد.

آلگری هم‌چنین به مویس کین، مهاجم جوان تیمش اشاره کرد و در این باره، گفت‌: او نشان داد که بهترین گزینه برای جایگزینی مانژوکیچ است. می‌خواهیم که این بازیکن به تلاش و درخشش خود ادامه دهد. او گاهی اوقات توپ را به راحتی از دست می‌دهد و اشتباهاتی در میدان دارد. تمرین کردن با بزرگان برای این بازیکن بسیار خوب خواهد بود. برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ باید تلاش بسیار زیادی از خود نشان داد و تفکرات را عوض کرد.

hotnewsورزش1 سال پیش • dahio.com • 220


دیدگاهتان را بنویسید