جدیدترین پوستر فیلم Captain Marvel «کاپیتان مارول»، کارول دانورز را در لباس کلاسیک آبی و قرمز او نشان می‌دهد. این هفته اتفاقات زیادی در دنیای سینمایی مارول (MCU) افتاده است. دوشنبه هفته گذشته، عده‌ی زیادی که اصلا اهل تماشای فوتبال نیستند برای دیدن دومین تریلر «کاپیتان مارول» به تماشای مسابقه فوتبال نشستند. سپس در روز جمعه پس از مدت‌ها انتظار شاهد اولین تریلر فیلم Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: پایان بازی» بودیم. در حالی که تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home «مرد عنکبوتی:‌دور از خانه» به صورت آنلاین منتشر نشد، اما برای کسانی که در کامیک‌کان برزیل حضور داشتند پخش شد. در ادامه خبر با همراه باشید.

حالا که این هفته‌ی هیجان‌انگیز به پایان رسیده، این انتظار را نداشته باشید که تصاویر جدیدی از این فیلم‌های مورد انتظار منتشر نشود. تا اکران فیلم «کاپیتان مارول» فقط سه ماه باقی مانده، پس تبلیغات مارول برای اولین فیلم مستقل خودش با حضور یک ابرقهرمان زن تازه شروع شده است. همچنین حالا که تاریخ اکران فیلم Avengers: Endgame به ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ منتقل شده است، فقط پنج ماه دیگر تا آشکار شدن ماجراجویی مارول برای همگان وقت داریم.

بنابراین اصلا جای تعجب نیست که مارول مراسم کامیک‌کان برزیل را برای انتشار پوستر جدید «کاپیتان مارول» انتخاب کرده است، که این ابرقهرمان کهکشانی را در لباس کلاسیک آبی، قرمز و طلایی خودش نشان می‌دهد.

با توجه به چیزهایی که در دو تریلر و تصاویر منتشرشده از این فیلم دیده‌ایم، کارول دانورز در بیشتر فیلم با لباس سبز، مشکی و نقره‌ای که یونیفرم گروه استارفورس در سیاره کری است حضور دارد، اما حالا می‌دانیم که حداقل در بخش پایانی فیلم، لباس کلاسیک خود را برتن خواهد کرد. اینکه چرا این تغییر لباس اتفاق می‌افتد مشخص نیست، اما تئوری‌های جالبی وجود دارند، از جمله اینکه کارول وقتی می‌فهمد این نژاد بیگانه آن‌طور که او فکر می‌کند خیرخواه نیستند، ظاهر خودش را تغییر می‌دهد.

اگرچه کاپیتان مارول را در تریلر Avengers: Endgame ندیدیم، اما قبلا هم اعلام شده بود که او به قدرتمندترین ابرقهرمان دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد شد. پس ممکن است او تونی استارک را قبل از مردن در فضا نجات دهد، و یا با فرض بر اینکه تانوس قرار نیست در پایان آن فیلم زنده بماند، احتمالا این کاپیتان مارول باشد که او را از بین ببرد. اما قبل از اینکه کاپیتان مارول بخواهد به این مرحله برسد باید در فیلم اختصاصی خودش با اسکرول‌ها مبارزه کند.

فیلم «کاپیتان مارول» در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

Screenrant

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت :را هم دوست داشته باشید

نوشته پوستر جدید فیلم Captain Marvel لباس کلاسیک او را نشان می‌دهد اولین بار در آموزش ، سلامت، مطالب سینما و فناوری. پدیدار شد.

hotnewsفرهنگ و هنر2 سال پیش • dahio.com • 38


دیدگاهتان را بنویسید