به گزارش خبرآنلاین ، در متن پیام سید عمار حکیم به اقای علی لاریجانی آمده است:

سلام علیکم؛  با کمال مسرت انتخاب شما را بعنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری که نشاندهنده اعتماد به شماست، تبریک می گویم. این انتخاب حکایت از اعتماد به شخص شما و به اقدامات و نقشی که برای بهتر شدن نظام اسلامی در فرصت های ویژه در خلال ریاست شما در مجلس شورای اسلامی بدست آمده، دارد.

آنچه در جهان امروز جاری است ثابت می کند که دولتها با هم پیوستگی دارند در این شرایط می طلبد که با حداکثر همکاری در برابر چالش های موجود دست یاری دراز کرده و با تلاش در برابر مشکلات از جمله ویروس کرونا به همدیگر کمک کنیم.

ما مطمئن هستیم که در سایه تجربه و دانایی شما نشانه های مثبتی در اتفاقات منطقه از جمله در روابط دو همسایه ایران و عراق بوجود خواهد آمد.

سید عمار حکیم همچنین در پیام تبریک عید فطر خود به اقای لاریجانی آورده است: خدمات گرانسنگ دوارده ساله جنابعالی در سمت ریاست مجلس شورای اسلامی امر ذی قیمت و با اهمیتی بود که تنها با توانمندی حضرت عالی به سرانجام رسید و به حمد الله و با یاری خداوند عزوجل توانستید نامی نیک و پر آوازه از خود در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام برجای بگذارید.

همانگونه که اشاره داشتید طی سال های گذشته خاورمیانه و منطقه  به ویژه عراق با بحران ها و مسائل پیچیده ای دست به گریبان بوده است و اگر نبود حمایت های مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) حضرت عالی و دیگر برادران در نظام جمهوری اسلامی ایران و در راس آنها سردار رشید و سرافراز اسلام شپهبد شهید سلیمانی، پیمودن این مسیر بسی دشوار بود .

محبت ها و لطف حضرت عالی به خاندان حکیم و بنده همواره موجب دلگرمی بوده و هست . بنده به سهم خود از یاری  و همراهی و محبت همیشگی حضرت عالی در این سال ها که نقشی به سزا داشته اید قدر دانی  نموده و امید وارم که پس از این نیز از نظرات و همراهی شما برادر بزرگوار بی نصیب نباشیم

2323

hotnewsخبر8 ماه پیش • dahio.com • 2

برچسب‌ها

, , , ,


دیدگاهتان را بنویسید