سال گذشته مت فرگوسن (Matt Ferguson) هنرمند بریتانیایی و طرفدار کارهای جان کارپنتر (John Carpenter)، با همکاری استودیو کانال روی بازسازی چهار پوستر ۴K از فیلم‌های The Fog «مه»، Escape From New York «فرار از نیویورک»، Prince of Darkness «شاهزاده‌ی تاریکی» و They Live «آن‌ها زنده‌اند» ساخته‌ی جان کارپنتر کار کردند. حالا کار روی این چهار پوستر بازسازی شده به پایان رسیده و می‌توانید آن‌ها را در پایان خبر مشاهده کنید. در ادامه خبر با همراه باشید.

ساخت همه‌ی این چهار پوستر جدید با استفاده از نگاتیوهای فیلم‌های اصلی انجام شده است، با تغییر رنگی که توسط فیلمبردارهای این فیلم‌ها یعنی گری بی کیبه (Gary B Kibbe) و دین کاندی (Dean Cundey) انجام شده است. همراه با انتشار این پوسترها، هر کدام از این فیلم‌ها هم در بریتانیا اکران شدند و این پوسترها در سینماهای این کشور به نمایش درآمدند.

مت فرگوسن در این باره گفته است:

سال گذشته این شانس را داشتم تا با همکاری استودیو کانال روی بازسازی ۴K پوسترهای آثار کلاسیک جان کارپنتر کار کنم. این یکی از آرزوهای من بود و خیلی خوشحالم که این پوسترها تقریبا به همان شکلی هستند که من طراحی کرده بودم. نسخه‌ی رویایی من این بود که این پوسترها در اندازه‌ی ۳۰ در ۴۰ اینچ منتشر شوند که این اتفاق خواهد افتاد.

قیمت هرکدام از این پوسترها ۶۰ دلار خواهد بود، اما چهارتای آن‌ها را می‌توان به قیمت ۱۸۰ دلار در کنار هم خرید. همه‌ی این پوسترها توسط طراح امضا شده و تعداد پوسترهای منتشرشده از این نسخه‌ها به میزان استقبال مردم بستگی دارد. برای کسانی که کل این چهار پوستر را خریداری کنند یک پوستر هدیه اهدا می‌شود که هنور مشخص نیست پوستر چه فیلمی است.

بخوانید:  ورود ۴۶ تن لوازم آرایشی ناخن با ارز دولتی

  

Comingsoon

شاید مقاله های دیگر وب سایت :را هم دوست داشته باشید

hotnewsفرهنگ و هنر5 ماه پیش • dahio.com • ۱۴


دیدگاهتان را بنویسید