به گزارش
خبرآنلاین لرستان ، محمود آشناگر در جلسه کمیسیون  پیشگیری و مقابله با سرقت در شهرستان گفت: طبق گزارش جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان،در راستای اجرای مصوبات کمیسیون و با تلاش نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی، میزان سرقت در سطح شهرستان طی یک ماه اخیر، هشت درصد کاهش داشته است.
تاکید بر امنیت واحدهای صنفی
 وی تاکید کرد: لازم است صنف طلا فروشان با بهره گیری بیشتر از ظرفیت نیروی انتظامی، موضوع تامین امنیت واحد های تجاری تحت نظر خود در پاساژ ها و مراکز فروش شهر خرم اباد را بیش از پیش بالا ببرد.
 معاون فرمانداری شهرستان خرم آباد سپس اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که می تواند به کاهش میزان سرقت از واحد های مسکونی کمک کند، اجرای طرح نگهبان و پلیس محله است که در دستور کار جلسه آینده قرار خواهد گرفت.
 آشناگر تاکید کرد: در موضوع پیشگیری سرقت از مراکز خدماتی و اداری، ابتدا باید خود دستگاه های اجرایی برنامه ریزی و اقدام لازم را بعمل آورند و موضوع شناسایی و برخورد با سارقان و ضایعاتی فروشی های عرضه کننده اموال مسروقه در گام بعد قرار دارد.
تجمیع ضایعات فروشیها در یک محل
 وی در پایان خاطر نشان ساخت: کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان با جدیت تمام پیگیر موضوع تمرکز ضایعاتی فروشی ها در یک محل مشخص و در قالب یک مجتمع، خواهد بود.
hotnews • دسته‌بندی نشده • 1 سال پیش • dahio.com • 43


دیدگاهتان را بنویسید