کد خبر: 1602731/50

زمان: 09:14  
1398/01/17

بازدید: 412

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، بعد از پیروزی 3-1 شاگردانش مقابل ساوتهمپتون و بازگشت به صدر جدول، عملکرد شاگردانش را در این بازی تحسین کرد و گفت ما همیشه فوتبال خودمان را بازی می‌‌کنیم.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از پیروزی 3-1 لیورپول مقابل ساوتهمپون که دیروز در هفته سی و سوم لیگ برتر و در خانه ساوتهمپتون بدست آمد، یورگن کلوپ، سرمربی قرمزهای آنفیلد گفت با اینکه تیمش ابتدا خیلی زود از حریف پیش افتاده و سپس به بازی برگشته و در ده دقیقه آخر بازی با زدن دو گل موفق شده سه امتیاز این بازی را بدست بیاورد و با اینکه تیمش مثل منچستر سیتی نتوانسته حریفش را با اقتدار کامل از پیش رو بردارد ولی بازیکنانش در این بازی روحیه جنگندگی‌شان را ثابت کرده‌اند و به همین علت او از شاگردانش کاملا راضی است.

 

 

لیورپول دیروز با دو گل دیرهنگام از محمد صلاح، که از اواسط ماه فوریه موفق به گلزنی نشده بود، و همچنین جردن هندرسون موفق شد با کسب یک پیروزی بسیار مهم بار دیگر با دو امتیاز اختلاف نسبت به سیتی به صدر جدول بازگردد. هر چند سیتی در حال حاضر یک بازی کمتر از لیورپول دارد.

 

یورگن کلوپ بعد از بازی گفت:” بازی فوق‌العاده‌ای بود. من به بچه‌ها گفته بودم که تیم ما ذهنیت عالی‌ای دارد. ما در این بازی سازماندهی خوبی داشتیم، از جلو حریف را پرس کردیم و در هر کجای زمین حضور داشتیم”.

 

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:” گل اول حریف حق آنها بود. ولی ما خودمان را با شرایط پیش آمده تطبیق دادیم، آرامش‌مان را حفظ کردیم و منتظر ماندیم تا موقعیت مناسب فرا برسد. عملکرد ما در این بازی شاهکار نبود ولی در این مرحله از رقابتها مهم جنگیدن و روحیه جنگندگی است. همه می‌خواهند ما هم مثل منچسترسیتی بازی کنیم ولی ما قادر به چنین کاری نیستیم. برای همین ما فقط فوتبال خودمان را بازی می‌کنیم”.

 

hotnewsورزش1 سال پیش • dahio.com • 156


دیدگاهتان را بنویسید