کد خبر: 1599622/42

زمان: 22:53  
1397/12/26

بازدید: 2,627

یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان، در مورد افت شدید فوتبال این کشور صحبت کرد.

 

به گزارش “ورزش سه”، هر سه نماینده آلمان در لیگ قهرمانان در مرحله یک هشتم با شکست مقابل تیم های انگلیسی با این رقابت ها وداع کردند و یورگن کلینزمن معتقد است آنها باید از تیم های جزیره در این رابطه درس بگیرند.

 

 

کلینزمن گفت: “ما در مورد نتایج دو یا سه ساله اخیر نمایندگان خود در رقابت های باشگاهی اروپایی صحبت کرده بودیم اما حالا همه چیز بدتر شده است و نتایج اخیر تیم ملی آلمان را باید به مثابه هشدار و چراغ قرمزی در نظر گرفت زیرا به نظر می رسد از سال 2014 این امر بر ما مشتبه شده که بهترین فوتبال از آن آلمان است.

 

ما همیشه فکر می کنیم تنها فوتبال را باید محدود در ضربه زدن یک فوتبالیست دید و بقیه مسائل اهمیتی ندارد اما خیر، هرگز اینگونه نیست و تغذیه، خواب، تمرینات نیز از اهمیت فراوانی برخوردار هستند.

 

باید از همتایان انگلیسی خود درس بگیریم. من از قانون 1+50 را درک می کنم اما این ایده از باشگاه های قدیمی می آید. اما شما فقط زمانی می توانید سرمایه گذاران را به فوتبال کشانده و باعث شوید که آنها در این امر پول خرج کنند که به آنها اجازه ابراز عقیده و صحبت کردن بدهید و به همین دلیل این قانون یک عیب بزرگ برای بوندسلیگا در جامعه بین المللی است.”

hotnews • دسته‌بندی نشده • 2 سال پیش • dahio.com • 34

برچسب‌ها

, , , ,


دیدگاهتان را بنویسید