سردار رمضان شریف ظهر امروز در جمع مردم بیرجند در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، اظهار داشت: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و شروع گام دوم انقلاب توأمان با دستاوردهای قابل توجه ملت ایران و شکست‌های دشمن است.

وی با بیان اینکه امروزه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها تمام‌قد در مقابل ملت ایران مشغول به توطئه هستند، تبیین کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی از هیچ توطئه‌ای علیه نظام خودداری نکردند.

شریف با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را با همه هیمنه ابرقدرتی شکست داده و صهیونیست‌های غاصب را کوچک کرده، اضافه کرد: دشمن در ترور سردار سلیمانی اشتباه بزرگی مرتکب شد و مطمئن باشید ترور سردار سلیمانی بساط آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه فرزندان مقاومت انتقام سردار سلیمانی را خواهند گرفت، مطرح کرد: عاقبت آمریکا و اسرائیل چیزی جز سرنوشت صدام و رژیم بعث نخواهد بود و چه‌بسا نکبت‌بارتر از آن برایشان رقم خواهد خورد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی امروز شاهد لشکر مؤمن مردم عراق، لبنان، سوریه و یمن و افغانستان هستند و از فرماندهانی که قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت تربیت کرده می‌ترسند.

شریف با تأکید بر اینکه شادمانی دشمن از ترور سردار سلیمانی طول نکشید و ضربه و سیلی محکمی را از سپاه انقلاب اسلامی خورد، اضافه کرد: حالا حالاها مانده تا راجع به حیثیت ازدست‌رفته‌تان حرف بزنید و بدانید ضربه دوم را امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن و ضربه بعدی را در دوم اسفندماه پای صندوق‌های رأی خواهید خورد.

وی همچنین با اشاره به آمار تلفات پایگاه آمریکایی عین‌الأسد و مخفی کردن این آمار عنوان کرد: کلمه کشته در ادبیات آمریکا تبدیل به ضربه‌مغزی شده و خسارات خود را از حمله ما به عین‌الأسد کتمان می‌کنند.

شریف اضافه کرد: با صدای بلند اعلام می‌کنیم در حوزه دفاعی، نظامی و امینی نه‌تنها کوچک‌ترین مشکلی نداریم بلکه بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا هم جمع شوند نمی‌توانند به منافع ملی و جغرافیایی کشور نگاه چپ کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه با وجود مدیران جهادی و انسان‌های مخلص مشکلات کشور قابل حل است، گفت: تحریم‌های دشمن اگر برای کشور دیگری رخ می‌داد حتماً آن کشور سقوط می‌کرد اما علی‌رغم شدیدترین تحریم‌های دشمن دولت توانسته این ۸۰ میلیون جمعیت را در حد ممکن اداره کند و به فضل الهی هیچ‌وقت حقوق کارکنان عقب نیفتاده است.

وی خطاب به مدیران کشور گفت: بدانید سپاهی در کنار شما است که اجازه کوچک‌ترین تعدی دشمن به کشور را نمی‌دهد.

فرمانده هوانیروز ارتش: مرزهای جمهوری اسلامی در امنیت کامل است

به گزارش تسنیم، امیر یوسف قربانی نیز ظهر امروز در جمع راهپیمایان مراسم ۲۲ بهمن در شهرستان پیش ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن، با اشاره به اربعین سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: هر چند غم فراغ سردار دل‌ها و دیگر یارانش که به دست شقی‌ترین افراد روی کره زمین به شهادت رسیدند، برای همگان سخت است اما با شهادتشان مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل زده شد.

وی سپس با اشاره به تداوم دشمنی‌های سران استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: با وجود شکست دشمن در جنگ تحمیلی اما دشمن به روند کینه‌توزانه خود ادامه داده و امروز وارد جنگی نرم علیه جمهوری اسلامی شده است چرا که می‌داند راهبرد انقلاب ما راهبردی جهانی است که باید به دیگر اقصی نقاط جهان صادر شود.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به فتنه‌های دشمنان در زمان مقام معظم رهبری گفت: با وجودی که هر کدام از این فتنه‌ها یک مملکت را نابود می‌کرد اما با عنایت به نورانی و الهی بودن مقام معظم رهبری همه فتنه‌های دشمنان نقش بر آب شد.

امیر قربانی با اشاره به اثرات الهی بودن انقلاب اسلامی تصریح کرد: در عرصه خارجی در سال ۱۳۸۹ جنبش‌های اسلامی بسیاری در کشورهای اسلامی همچون تونس، لیبی، یمن و غیره شکل گرفت که برخی از آن‌ها منفعل شده بودند اما به وجود برکت جمهوری اسلامی آن‌هایی که بالقوه بودند به بالفعل تبدیل شدند و در داخل کشور نیز علی‌رغم تحریم‌ها و مشکلات خاصی که تمام دنیا بر علیه کشور ما درست کردند ولی مردم ما کوچکترین قدمی عقب ننشستند و همواره پشتیبان ولایت فقیه بودند.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اقدام سردار سلیمانی در تبدیل گروه‌های مقاومت به کشورهای مقاومت تصریح کرد: امروز در بحث علم و دانش در جمهوری اسلامی دانشمندان دفاعی و هسته‌ای ما در مرتبه‌ای قرار گرفته که آمریکا با آن قدرت ادعایی خود از ابزارهای دفاعی ایران وحشت دارد.

امیر قربانی ادامه داد: وحشت آمریکا و رژیم صهیونیستی از انقلاب اسلامی تا آنجاست که با یک سخنرانی مقام معظم رهبری به هراس می‌افتند و به حالت آماده‌باش درمی‌آیند و بازی جنگ به راه می‌اندازند.

وی تأکید کرد: روح ولایتمداری مردم انقلابی ایران اسلامی هیچ‌گاه اجازه نخواهد داد که هیچ دشمنی چشم طمع به این نظام داشته باشد.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته افزود: یا وجود تحریم و تهدیدات دشمن رشد و توسعه خوبی را در حوزه‌های مختلف همچون در بحث قطعات هواپیما و هلی‌کوپتر و حتی پزشکی شاهد هستیم که این نشان از قدرت اسلام و جمهوری اسلامی است که در سطح بین‌المللی نیز حرف برای گفتن دارد.

امیر قربانی با بیان اینکه مرزهای جمهوری اسلامی امن‌ترین مرزهای خاورمیانه است، تصریح کرد: نیروهای مسلح به عنوان فرزندان ملت ایران در تمام مرزهای کشور آماده هستند و ما برابر گام دوم انقلاب به سوی تمدن اسلامی پیش خواهیم رفت.

2727

hotnewsسایر10 ماه پیش • dahio.com • 23

برچسب‌ها


دیدگاهتان را بنویسید