به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کوین کنستانت، بازیکن سابق میلان که فصل قبل به تراکتور پیوست  و قراردادش با این تیم تبریزی، به دلیل مشکلات جسمانی، به حالت تعلیق در آمد. حالا این بازیکن مدعی است که باشگاه تراکتور درباره او شایعه ایجاد کرده است و او آماده بازی کردن است و مشکلی ندارد.

بازیکن سابق تیم میلان ایتالیا به «onzemondial» گفت: «گفته شد که من مشکل قلبی دارم و نمی‌توانم فوتبال بازی کنم ولی تمام این مسائل دروغ است. من در ژانویه ضربان قلب نامنظم داشتم و به فرانسه برگشتم و به دقت این آزمایش ها را انجام دادم و مشکل خاصی نبود. دکتر به من گفت که مشکل من به خاطر استرس زندگی شخصی‌ام است. حتی این تست‌ها و آزمایش‌ها را بار دیگر تکرار کردم تا مطمئن شوم و الان می‌توانم فوتبال بازی کنم و مشکلی نیست.»

او در ادامه گفت: «قراردادم را با تراکتور فسخ کردم چون آنها این شایعه را به راه انداختند. آنها پیشنهاد قراردادی به من دادند که نتوانستند به آن پایبند باشند و برای اینکه قرارداد من را فسخ کنند، این شایعات را منتشر کردند. من با فیفا تماس گرفتم و تمام مدارک پزشکی لازم خود را برای آنها فرستادم تا نشان دهم شرایط خوبی دارم. الان منتظر پیشنهادهای جدید هستم. نمی خواهم خودم را محدود به کشورهای آسیایی کنم. می توانم در لیگ فرانسه یا لیگ دو و یا لیگ دسته یک انگلیس بازی کنم و منتظر یک پیشنهاد جذاب و خوب هستم.»

255 41

hotnewsسایر1 سال پیش • dahio.com • 44


دیدگاهتان را بنویسید