کد خبر: 1602496/48

زمان: 20:56  
1398/01/15

بازدید: 5,065

یک پنالتی و یک پاس گل برای درخشش

مهاجم کروات تیم پرسپولیس یکی از درخشان‌ترین بازیکنان برانکو در نبرد حساس مقابل پیکان بود و توانست تا حدی به قلب هواداران نفوذ پیدا کند.

به گزارش “ورزش سه” بازی برابر پیکان تهران بهترین فرصت بود تا ماریو بودیمیر کیفیت خود را به هواداران و همچنین کادر فنی پرسپولیس نشان دهد. او که به واسطه نمایش معمولی در دربی مورد انتقاد بسیاری از پیشکسوتان این باشگاه قرار گرفته بود در کمتر از یک هفته توانست به خوبی جواب انتقادها را بدهد و یکی از درخشان ترین بازیکنان سرخپوش در جدال با پیکان باشد.

بودیمیر در دقیقه ۲۰ حرکت عالی در محوطه جریمه انجام داد و با یک چرخش زیبا توانست مدافع پیکان را به اشتباه بیندازد و اینگونه ضربه پنالتی برای تیمش به دست آورد. موقعیتی که توسط علیپور از دست رفت تا پرسپولیس حداقل ۲۵ دقیقه برای ثبت گل اول معطل بشود.

با شروع نیمه دوم باز هم توپ و میدان در اختیار سرخپوشان قرار داشت و آنها می توانستند به گل های بیشتری در همان دقایق ابتدایی دست پیدا کنند.  این مهاجم کروات که از شم بازیسازی بالایی برخوردار است چند موقعیت را برای نعمتی و همچنین علیپور ساخت که همه آنها با بی دقتی از دست رفت.

اما دیگر کار درخشان این مهاجم بلند قد در دقیقه ۹۰ رقم خورد. پرسپولیس که تحت فشار پیکان قرار داشت توانست توسط مدافعان تیمش توپ را به میانه میدان بفرستد تا بودیمیر باز هم با یک چرخشی زیبا و ارسال پاس با پای راست علیپور را از میانه میدان با دروازه بان تک به تک کند و اینگونه گل دوم پرسپولیس به دست آمد ک اختلاف دو برابر شد تا سه امتیاز مطمئن به حساب این تیم واریز شده و آنها در صدر جدول باقی بماند.

بی شک بودیمیر با ادامه این روند می تواند یکی از بازیکنان موثر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان باشد و در صورت تاثیر گذاری در کسب برد مقابل این تیم در دو بازی رفت و برگشت بیش از پیش به قلب هواداران نفوذ پیدا کرده و جایگاه مستحکمی پیدا کند.

عکس: امیرحسین خیرخواه

hotnews • دسته‌بندی نشده • 11 ماه پیش • dahio.com • 72


پاسخی بگذارید