ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، میلان با وجود این که با یک گل از یووه پیش افتاد اما در نهایت با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا ناکامی‌های اخیر این تیم ادامه پیدا کند.

گتوزو، سرمربی میلان در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: در سال ۲۰۱۹ بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته‌ایم اما گاهی اوقات بد شانس هستیم. در ۲۰ دقیقه پایانی اسیر یوونتوس شدیم. با اشتباه‌هایی که داشتیم در این دیدار دو گل دریافت کردیم. تن به شکست دادیم، چرا که اشتباه‌های بدی داشتیم. به این خاطر که یوونتوس عملکرد خوبی داشت، شکست نخوردیم، بلکه به خاطر اشتباه‌های خود تن به شکست دادیم.

او در ادامه‌ اضافه کرد: فصل قبل هم برابر یوونتوس بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما چون تجربه لازم را نداریم تن به شکست می‌دهیم. بازیکنان جوان ما نیاز به کسب تجربه بیشتری دارند و یوونتوس به خاطر اشتباه‌های ما و کم تجربگی بازیکنان جوان ما به پیروزی رسید. به انتقادات توجه نمی‌کنم و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهم.

سرمربی میلان در اظهاراتش به داوری در این دیدار اشاره کرد و گفت‌: من به داوران اعتماد کامل دارم. اگر به داوران اعتماد نداشته باشید کار کردن فایده‌ای نخواهد داشت.

میلان در چهار بازی اخیر خود سه بار تن به شکست داده و تنها یک تساوی کسب کرده و همین باعث شده تا انتقاد از گتوزو بسیار بالا رود.

hotnewsورزش1 سال پیش • dahio.com • 313


دیدگاهتان را بنویسید