به گزارش رسانه جامعه‌نو، که به جای روزنامه جامعه‌فردا در تهران منتشر می‌شود؛ بیش از یکصد تن از دانشجویان، اساتید و فعالان #سیاسی و #مدنی با صدور بیانیه‌ای به #اخراج #زهرا_قلندری‌نژاد از دانشگاه به جرم #درویشی واکنش نشان داده و خواستار رفع موانع تحصیلی و بازگشت این دانشجو به دانشگاه شدند. متن این بیانیه بدین …

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای مداخله‌جویانه در امور داخلی ایران، خواستار «آزادی فوری» آن‌ها شد. در بیانیه سخنگوی وزارت خارجه آمریکا آمده است: «این هفته هفتمین سال بازداشت مهدی کروبی و میرحسین موسوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۹ به همراه همسر او زهرا رهنورد فعال حقوق زنان است».

دادستان تهران گفت: برخی در قضیه خودکشی سید امامی علی رغم اینکه پزشکی قانونی، قاضی ویژه دادسرای جنایی و خانواده متوفی اعلام کردند که این موضوع خودکشی است، کماکان فرافکنی و تشکیک می‌کنند.

این عکس را خبرگزاری تسنیم از یک پایگاه سنجش #آلودگی_هوا در #اهواز منتشر کرده و نوشته است: “این تصویر شرح ندارد، درد دارد”.

تنگی واژن و عدم دخول باعث ایجاد ترس و ناراحتی در اولین رابطه برای برخی خانم ها می شود ولی آیا این مسئله واقعیت دارد یا فقط یک باور اشتباه است؟

برخی مدعی‌اند انقلاب ایران گریزناپذیر بود و دسته دیگر می‌گویند سلطنت شاه می‌توانست از شور انقلاب جان به در ببرد به شرط آنکه بهتر عمل می‌کرد. موافقید؟