به گزارش خبرگزاری
خبرآنلاین و به نقل از معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران مجتبی دانشور با بیان این خبر گفت: فاز میدانی و آموزشی کمپین موتورسوار خوب به همت معاونت اجتماعی و همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در ۴ منطقه ۱۰، ۱۴، ۱۵و  ۱۸ طی ۵ هفته گذشته با برگزاری کارگاه های آموزشی دنبال شده است. 
وی افزود: مخاطب کارگاه‌های آموزشی دانش آموزان، زنان خانه دار، عموم شهروندان، کودکان، مربیان مهدکودک ها، و دانش آموزان موتورسوار هستند که در واقع به آن‌ها آموزش داده می‌شود تا نکات ایمنی لازم را به اطرافیان خود از قبیل پدر و یا برادر که راکب موتور هستند یادآوری کنند.
مدیرکل امور آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطر نشان کرد:  استفاده از کلاه ایمنی، عدم ورود به خط ویژه، پیاده‌راه، تونل و … نکات آموزشی این کلاس ها هستند و  کودکان آموزش دیده پس از این دوره برچسب‌هایی را روی کلاه و یا موتور  راکبانی که قوانین را رعایت می کنند، می چسبانند و آن‌ها را به عنوان موتورسوار خوب به جامعه معرفی می‌کنند.
 وی خاطرنشان کرد طی پنج هفته گذشته ۱۱۴ کلاس آموزشی برای جامعه هدف برگزار و ۵۲۲۱ نفر در آنها شرکت کرده اند.
دانشور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از موتورسوارها از موتور به عنوان وسیله امرار معاش استفاده می‌کنند،  موتورسواران قانون‌مدار با عنوان موتورسوار قهرمان خانواده معرفی می‌شوند.
۴۷۲۳۱
hotnewsخبر1 ماه پیش • dahio.com • 18

برچسب‌ها


پاسخی بگذارید