کد خبر: 1602661/42

زمان: 18:58  
1398/01/16

بازدید: 8,398

ادعای تلویزیون اسپانیایی؛

اخبار حاکی از توافق شخصی آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید با باشگاه بارسلونا است.

به گزارش “ورزش سه”، در هفته های اخیر نشریات ایالت کاتالونیا مدعی شدند آنتوان گریزمان از تمدید قرارداد فصل قبل خود با اتلتیکومادرید پشیمان شده و قصد دارد راهی نوکمپ شود و حالا  شبکه ال چیرینگتو مدعی شد توافق بین طرفین حاصل شده و گریزمان در تابستان راهی نوکمپ خواهد شد.

 

بعد از حذف عجیب اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس و از بین رفتن تقریبی امیدهای روخی بلانکوس برای فتح لالیگا در فصل جاری، گریزمان از تصمیم فصل قبل خود پشیمان گشته و قصد دارد در تابستان امسال راهی بارسا شود. بند آزادسازی قرارداد گریزمان در حال حاضر 120 میلیون یورو است، اما این رقم از تاریخ 31 ژوئن به 200 میلیون افزایش خواهد یافت و بنابراین بارسلونا باید قبل از این تاریخ قرارداد را با ستاره اتلتیکو مادرید را منعقد سازد.

 

بارسلونا در تابستان امسال به دنبال جذب یک مهاجم شماره 9 خواهد بود و با توجه به افزایش سن لوییس سوارز، آنها قصد دارند جانشینی برای او پیدا کنند که علیرعم مطرح شدن نام هایی چون لوکا یوویچ، آنها با گریزمان به توافق رسیده اند و بعید است مشکلی در مسیر توافق با اتلتیکومادرید وجود داشته باشد.

 

این اخبار در حالی منتشر شده که فردا شب و در حساس ترین دیدار لالیگا، اتلتیکومادرید در استادیوم نوکمپ مهمان بارسلونا خواهد بود.

 

hotnewsورزش10 ماه پیش • dahio.com • 66


پاسخی بگذارید