رایان رینولدز (Ryan Reynolds) اولین تصویر از فیلم موردانتظار The Hitman’s Wife’s Bodyguard «محافظ همسر آدمکش» دنباله‌ی فیلم اکشن موفق The Hitman’s Bodyguard «محافظ آدمکش» محصول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد. در این تصویر که در اینستاگرام رینولدز منتشر شده، شاهد حضور بازیگران اصلی یعنی رینولدز در نقش محافظ، ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) در نقش آدمکش و سلما هایک (Salma Hayek) در نقش همسر او هستیم. با توجه به صورت خونین رینولدز به نظر می‌آید همه چیز در فیلم طبق برنامه پیش رفته است! در ادامه خبر با روژان همراه باشید.

در اولین فیلم به کارگردانی پاتریک هیوز (Patrick Hughes) و نویسندگی تام اوکانر (Tom O’Connor)، رینولدز نقش مایکل برایس، یک مامور امنیتی ماهر را بازی می‌کرد. در آن فیلم، برایس مامور می‌شود از آدمکشی بدنام به نام داریوس کینکید (با بازی جکسون) محافظت کند، که قرار است در قبال آزادی همسرش سونیا (با بازی هایک) از زندان، در دادگاه علیه دیکتاتوری بی‌رحم به نام ولادیسلاو دوکوویچ (با بازی گری اولدمن (Gary Oldman)) شهادت دهد. The Hitman’s Bodyguard یک اکشن کمدی خوب بود که شوخی شخصیت‌ها با یکدیگر به جذابیت آن افزوده بود.

آن فیلم برای کمپانی میلنیوم فیلمز هم سود خوبی داشت؛ The Hitman’s Bodyguard با بودجه‌ای ۳۰ میلیونی در باکس‌آفیس جهانی به فروش ۱۷۶ میلیون دلاری دست یافت، که ۷۵ میلیون آن از باکس‌آفیس داخلی به دست آمد. علاوه بر بازیگران اصلی فیلم قبلی، مورگان فریمن (Morgan Freeman) و فرانک گریلو (Frank Grillo) نیز در این دنباله حضور دارند. طبق گزارشات، داستان The Hitman’s Wife’s Bodyguard پیرامون شخصیت گریلو روایت می‌شود، یک مامور اینترپل که برای جلوگیری از حمله‌ای سایبری در اروپا به کمک شخصیت‌های رینولدز، جکسون و هایک نیاز دارد. پاتریک هیوز دوباره کارگردانی این دنباله را برعهده دارد.

فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

Collider

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید

hotnews • دسته‌بندی نشده • 11 ماه پیش • dahio.com • 58


پاسخی بگذارید