به گزارش روزنامه واشنگتن اگزماینر، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حالی این ژاکت مخصوص را دریافت کرد که به اظهارات و سخنرانی‌اش در جمع اعضای ارتش در کنار مون جائه این، رئیس جمهوری کره جنوبی پایان داد.

وی با مشاهده این ژاکت گفت: چه چیزی آنجا دارید؟ به نظر خوب می‌آید.

یکی از اعضای ارتش حین اهدای ژاکت گلف مخصوص به ترامپ به وی گفت: ما برای قدردانی از شما در سفر به کره جنوبی چیز کوچکی تهیه کردیم. ما بابت رهبری شما و مون جائه این و تمامی کارهایی که شما برای ائتلاف کره جنوبی و آمریکا انجام می‌دهید، سپاسگزاریم. همه می‌دانند که شما یک بازیکن گلف هستید.

این عضو ارتش همچنین گفت: شعار ما در کره “ما با هم هستیم” است. امیدواریم زمانی که شما این ژاکت را در زمین گلف می‌پوشید، درباره تقویت و ذات پایدار ائتلاف کره جنوبی و آمریکا فکر کنید. آقای رئیس جمهور، از شما بسیار متشکریم.

روزنامه واشنگتن اگزماینر به این نکته نیز اشاره کرد که بر روی ژاکت مخصوص پیکسل‌های ویژه که بیانگر ائتلاف کره جنوبی و آمریکا بوده، سنجاق شده بود.

ترامپ روز یکشنبه و پس از دیدار با کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی در مرز دو کره با نیروهای آمریکایی مستقر در کره جنوبی دیدار کرد. به این ترتیب ترامپ نخستین رئیس جمهوری آمریکا شد که به کره شمالی پا گذاشت، بعداً نیز اعلام کرد که مذاکرات اتمی با پیونگ یانگ از سر گرفته می‌شود.

310311

hotnews • دسته‌بندی نشده • 7 ماه پیش • dahio.com • 44


پاسخی بگذارید