کیلب لندری (Caleb Landry) در فیلم علمی تخیلی Bios با تام هنکس (Tom Hanks) بازیگر برنده اسکار همبازی شد. در ادامه خبر با همراه باشید.

این فیلم داستان فینچ (با بازی هنکس)، آخرین مرد روی زمین را دنبال می‌کند. فینچ به عنوان مخترعی بیمار که مرگ را در انتظار خودش می‌بیند، رباتی (با بازی لندری) می‌سازد تا از سگش محافظت کند. وقتی این سه با یک سفر ماجراجویانه و حماسی روبرو می‌شود، فینچ باید به رباتش آموزش دهد چطور مثل انسان‌ها رفتار کند تا سگش او را به عنوان صاحب جدیدش بپذیرد.

لندری که نقش این ربات را بازی می‌کند، بیشتر برای بازی در فیلم‌هایی مثل Get Out «برو بیرون»، Three Billboards Outside Ebbing, Missouri «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» و The Florida Project «پروژه فلوریدا» شناخته می‌شود. از آثار بعدی او می‌توان به The Kindness of Strangers «مهربانی با غریبه‌ها»، The Dead Don’t Die «مرده‌ها نمی‌میرند» و The Outpost «پاسگاه» اشاره کرد.

میگل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) که سابقه‌ی کارگردانی قسمت‌هایی حماسی از Game of Thrones «بازی تاج و تخت» و سریال Altered Carbon «کربن تغییریافته» را دارد، کارگردانی این فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از کریگ لاک (Craig Luck) و آیور پاول (Ivor Powell) برعهده دارد.

کوین میشر (Kevin Misher) و پاول در کنار جک رپکه (Jack Rapke) و جکی لواین (Jackie Levine) تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارند. لاک، ساپوچنیک، رابرت زمکیس (Robert Zemeckis) و اندی برمن (Andy Berman) هم تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه هستند. انتشار این فیلم برعهده‌ی یونیورسال پیکچرز است.

Comingsoon

شاید مقاله های دیگر وب سایت :را هم دوست داشته باشید

hotnewsفرهنگ و هنر1 سال پیش • dahio.com • 19


پاسخی بگذارید