به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بازیکنی که با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت اما بعد از اتمام دوران خدمت سربازی، به جای بازگشت به جمع سرخپوشان، فسخ یکطرفه قراردادش را گرفت و راهی باشگاه استقلال شد. او حالا به عنوان مدافع ملی پوش به پرسپولیس برگشته و می خواهد یکی از ارکان اصلی خط دفاع تیم در فصل نوزدهم باشد.

*تمرینات چطور پیش می رود؟

خیلی خوش شانس هستم که در پرسپولیس بازی و تمرین می کنم. واقعا کالدرون آدم باتجربه ای است. البته نمی خواهم از او تعریف و تمجید الکی کنم چون کارنامه اش نشان می دهد چه مربی بزرگی است. تمرینات متنوعی که برای ما طراحی می کند، باعث شده دیدگاه مان به فوتبال عوض شود.

*با این حرف ها، باید کالدرون را یکی از بهترین مربیانی بدانیم که به ایران آمده!

صد در صد همین طور است. برای من این موضوع اهمیت دارد که کالدرون تلاش زیادی می کند تا مربی بازنده ای نباشد. او واقعا در تمرینات ما زحمت می کشد. در همه آیتم ها، پا به پای بازیکنان می دود و تمرین می کند. این مساله به همه بازیکنان انگیزه می دهد تا چند برابر بیشتر تلاش کنیم.

*خیلی ها می گویند پرسپولیسی ها به خاطر حفظ استخوان بندی فصل قبل و حضور کالدرون، باز هم قهرمان می شوند. نظر خودت چیست؟

مطمئن باشید ما هیچ انگیزه ای غیر از کسب قهرمانی در این فصل نداریم و با تمام انگیزه به میدان می رویم تا قهرمان شویم. واقعا تیم مان خوب است. در هیچ پستی با کمبود بازیکن مواجه نیستیم. در کنار این همه بازیکنی که الان در لیست مان داریم، قرار است یک مهاجم خارجی هم اضافه شود و از سوی دیگر، چند بازیکن جوان هم داریم که کمک می کنند تا کیفیت تمرینات و بازی ها بالا برود. شاید یکسری هم به دنبال انتقاد از ما باشند ولی من به هواداران می گویم مطمئن باشید فصل بی نظیری در انتظار همه ما است.

*می دانی هواداران پرسپولیس چه لقبی برای تو در نظر گرفته اند؟

بله، به من می گویند «محمدحسین کمپانی»؛ واقعا عاشق این لقب هستم! طرفداران پرسپولیس از روزی که به این تیم برگشتم تا امروز، همیشه مرا شرمنده خودشان کردند و از اینکه کنار آنها هستم، به خودم افتخار می کنم. امیدوارم بتوانم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در این فصل باشم و نقشی در کسب موفقیت های تیم داشته باشم.

*رابطه ات با سایر بازیکنان چطور است؟

خدا را شکر که همه بازیکنان ما حرفه ای هستند و با یک هدف می خواهند فصل را شروع کنند. هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که شاهد چنین مسائلی در یک تیم باشیم. همه بازیکنان متحد و همدل شده اند تا بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم. بودن در این جو، باعث افزایش انرژی و انگیزه می شود. به همین خاطر رابطه خوبی با همه بازیکنان دارم و فکر می کنم آنها هم با من رابطه صمیمانه ای داشته باشند. به طور کلی باید تلاش کنیم که در کنار هم، به فکر شاد کردن هواداران باشیم.

*تاخیر در شروع فصل باعث افت کیفیت بازیکنان و تیم ها نمی شود؟

به هر حال این اتفاقی است که برای همه باشگاه ها افتاده و امیدوارم هر چه زودتر حل شود. ما باید منتظر مجوز فدراسیون و سازمان لیگ برای شروع بازی ها باشیم. از سوی دیگر، امنیت هوادارانی که برای تماشای بازی ها به ورزشگاه می آیند، بسیار مهم است و باید همه این موارد رعایت شود. فوتبال بدون تماشاگران هیچ معنایی ندارد و با رفع نواقص استادیوم ها، همه می توانیم از فوتبال لذت ببریم.

*فکر می کنی بتوانی باز هم در تیم ملی بمانی؟

همان طور که گفتم تلاش زیادی برای حفظ پیراهن تیم ملی انجام می دهم چون اصلا دلم نمی خواهد حالا که به آرزوی خودم رسیدم، به همین سادگی همه چیز را از دست بدهم. نکته دیگر این است که مارک ویلموتس را یک مربی حرفه ای می دانم که به همه بازیکنان برای پیشرفت و نشان دادن انگیزه ها و پتانسیل شان، شانس مشترکی می دهد. این وضعیت به ما هم کمک می کند تا شانس بالایی برای ماندن در تیم ملی داشته باشیم.

251 251

hotnewsخبر7 ماه پیش • dahio.com • 17


پاسخی بگذارید