اینجا دهیو است. سرزمینی دموکراتیک، اما مسئولیتپذیر. برای آنکه بتوانیم در آن بنویسیم، ویدئو منتشر کنیم، صدا را نشر دهیم، عکسها را به نظرخواهی بگذاریم و هر آنچه که یک فارسیزبان از انتشار و ترویج محتوای فارسی نیاز دارد. ما در دهیو تلاش میکنیم بستری باشیم برای انتشار محتوای فارسی به عنوان میزبان، یا لینکهایی به عنوان پیشنهاد دهنده. ما در انتشار محتوا جز در موارد خاص، دخالتی نمیکنیم و تنها میزبانی محتوای مورد نظر شما را میپذیریم. این شما هستید که دهیو را مینگارید و ما به حضور شما مفتخریم.

پیشنهاد میکنیم که به عنوان یک دهیویی، این صفحه را مطالعه کنید. هرازگاهی، این متن به روز میشود تا به پویایی و سرزندگی سایت آسیبی نزند، مانند تمامی قوانین یک جامعه پویا که پیوسته در حال تغییرند.

دهیو به معنای سرزمین است و به بخشی از تختجمشید گفته میشده است. دامنه اصلی آن dahio.com است. سایت مدیر فنی، مبصر، مسئول پشتیبانی و کاربر خواهد داشت. دو بخش محتوایی سایت، شامل دستهبندیها و گذرها هستند. دستهبندیها مدیریت مستقلی ندارند اما هر گذر میتواند طی دستورالعملهایی که خود کاربران هم در تدوین آن نقش خواهند داشت، به کاربران فعال، علاقمند و داوطلب سپرده شود.

محتوا در دهیو، شامل متن، ویدئو، صدا، عکس، مجموعه عکس، پادکست، داکیومنتها و پیدیاف و مانند آن است که در هر صورت داخل سایت و پیوند به خارج از سایت قابل عرضه خواهد بود.

عضویت در دهیو، برای ۱۳ سالهها و بالاتر مجاز است. برای عضویت نیاز به یک ایمیل دسترسی، برای تایید و یا همچنین دسترسیهای شبکههای اجتماعی مطرح کفایت میکند.

دهیو، این اختیار را دارد که با کاربرانی که قوانین آن را نقض کنند یا به دیگر کاربران صدمه بزنند، خداحافظی کند. دهیو میکوشد در حد توان خود به شکایات، خواستهها و انتقادات و گزارشهای کاربران توجه کند تا این محیط، سلامت خود را چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ قانونی حفظ کند. [بخش حریم خصوصی را بخوانید] دهیو میکوشد حتیالامکان همیشه در دسترس کاربران باشد و پشتیبانی فنی را به از این لحاظ در حد توان خود صورت دهد. دهیو این حق را برای خود محفوظ میدارد که آگهیها یا محتوای ترویجی تبلیغی را در کنار محتوای کاربران درج کند تا از این طریق به حیات خود تداوم بخشد. نظریات رسمی دهیو تنها از طریق بلاگ آن منتشر خواهد شد و کاربرانی که نقص مبصر، ادمین، مسئول پشتیبانی و مانند آن را داشته باشند نظریات آنها لزوما مورد تایید دهیو نیست.

دهیو جز در موارد همکاریهای تجاری و رسمی، ایمیلهایش را بررسی نمیکند. برای اینکار گذر پشتیبانی، محل بحث درباره همه مسائل دیگر میان کاربران با یکدیگر و مدیران با کاربران خواهد بود. [گذر پشتیبانی را ببینید]

کاربران دهیو مجاز به راهاندازی چندین کاربر شخصی برای یک شخص نخواهند بود. استفاده از نامهای کاربری جز نام شخص، مجاز خواهد بود.

توهین، تهدید، ناسزاگویی، استفاده از زبان و ادبیات ناشایست، تمسخر، آزار کلامی و انواع دیگر، تقلید کردن، فاش کردن اطلاعات شخصی افراد، انتشار عکسهای خصوصی، جعل هویت دیگران، ممنوع خواهد بود.

استفاده از حساب کاربری اشخاص دیگر، خرید و فروش اکانتها، استفاده تجاری از دسترسی، یا در اختیار غیر قرار دادن دسترسی شخصی، منع میشود.

انتشار محتوای پورنوگرافی، غیراخلاقی، غیر قانونی، انتشار محل سکونت افراد، ایمیل یا شماره تماس آنها، آموزش هک، رفتارهای خلاف عفت عمومی، تشویش اذهان عمومی، آسیبرسیدن به وبسایت دهیو و یا اغفال و تغافل دهیو به هر شکل محتوایی یا فنی، دستی یا اتوماتیک، اتصال خودکار به سایت از طریق روباتها، اسکریپتها، و مانند آن ممنوع تلقی میشود.

کسب درآمد از طریق دریافت یا پرداخت پول از طریق دهیو، فروش و خرید رای، لینک یا نظر، انتشار محتوایی که برای آن پول دریافت شده باشد، پخش آگهی محصولات جز در مواردی که پیشبینی شده باشد، اعلام برنامه، فراخوان، رایگیری و نظیر آنها در دهیو مجاز نیست.

شما مسئولیت شخصی در انتشار هرگونه لینک، محتوا، به هر شکل ممکن روی سایت دارید، دهیو به خاطر فعالیت گسترده و وسیع خود، امکان بررسی مورد به مورد آن را در اسرع وقت نخواهد داشت. به همین خاطر، میتواند در صورت تخطی کاربران نسبت به بستن حساب دسترسی آنها، اقدام کند.

دهیو به خاطر تداوم فعالیت خود، امکان دریافت آگهی یا همکاریهای تجاری را خواهد داشت. اما از پذیرش همکاریهایی که شان و منزلت این سایت را به خطر اندازد جلوگیری خواهد کرد. در پذیرش یا عدم پذیرش همکاریها مختار است و مسئولیت تبلیغات با ارائه کننده تبلیغات (سرویسهای ثالث یا همکاران تجاری) خواهد بود.

همه آموزش‌ها به صورت کلی بیان شده و در صورت انجام صحیح نتیجه بخش خواهد بود ولی مسئولیت هرگونه مشکل احتمالی در هر کدام از زمینه های آموزشی به عهده کاربر خواهد بود.

مطالب پزشکی این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

با استفاده از دهیو تعهد میدهید که اگر مشکلی قانونی، در حوزه قضایی مورد قبول دهیو رخ داد مسئولیت آن را میپذیرید.

دهیو از شما خواهش میکند که از انتشار مطالب دارای کپیرایت، در خود سایت خودداری کنید و به حق مولفها احترام بگذارید، حتی آنهایی که در قوانین موضوعه ایران، هنوز مورد تایید نیستند. اگر موارد نقض آن را دیدید، با استفاده از گزارش تخلف، به ما اطلاع دهید و هرگونه رفتار خلاف مقررات و اخلاق که مشاهده کردید از طریق گزارش، یا تماس با ما برای ما اطلاعرسانی کنید. همچنین اگر حقوق مولف شما، یا کپیرایت رسانهتان در سایت دهیو مورد تخلف واقع شد، از طریق تماس با ما آن را پیگیری کنید، ما به این حق شما، احترام میگذاریم.مطالب پیشنهادی

۱۰ حقیقت جالب که احتمالا نمی‌دانستید! – بخش سوم

در دنیای اطراف ما بی‌شمار حقیقت جالب در حال رخ دادن وجود دارد که از آن‌ها خبر نداریم. این حقایق در زمینه‌های حیات‌وحش، انسان، معماری، غذا و … هستند که [...]

۱۰ حقیقت جالب که احتمالا نمی‌دانستید! – بخش دوم

در دنیای اطراف ما بی‌شمار حقیقت جالب در حال رخ دادن وجود دارد که از آن‌ها خبر نداریم. این حقایق در زمینه‌های حیات‌وحش، انسان، معماری، غذا و … هستند که [...]

۸ راهکار برای بیشتر مثبت فکر کردن

مثبت اندیشی از رویکردهای سالم در زندگی است و توسط بسیاری از روانشناسان توصیه می‌شود. در این مطلب از لیست‌میکس ۸ راه مثبت اندیشی را با هم مرور می‌کنیم. با [...]

با این ده کتاب، خواندن رمان تاریخی را شروع کنید!

تاریخ شاید برای خیلی از ماها موضوع موردعلاقه نباشد و میل زیادی به خواندن رمان تاریخی نشان ندهیم؛ اما کتاب‌هایی در این حوزه وجود دارند که به‌قدری هیجان‌انگیزند که ممکن [...]

واقعیت های نگران‌کننده‌ای که از آن بی‌خبرید

می‌دانستید کبد با یک ضربه ممکن است از کار بیفتد؟ یا مغز بدون جمجمه آن‌قدر نرم است که از هم می‌پاشد؟ در این لیست ده واقعیت را که هر کدام [...]
ترندها